Підемо ... Віндермір


Опубликованно 10.01.2018 18:32

Підемо ... Віндермір

Навіщо зараз іти?

Святкувати 150 років з дня народження Беатрікс Поттер, Національний фонд проводить свій перший Дитячий Книжковий фестиваль в Рей Замок на Віндермір (4-6 березня). Дитячі автори пройдуть заходи і заходи, в тому числі білка пліт-будинок Nutkin.

Стартує фестиваль місяців-річчю задоволення, від Кролик Пітер музичний світ Беатрікс Поттер на спеціальній виставці в галереї Беатрікс Поттер. Туроператор Гірський козел біжить поїздок в улюблені місця письменника краси і її фермерському будинку 17 століття, на вершині пагорба, плюс круїз по озеру (щодня, ?34).

Вухо, вухо ... це світ Беатрікс Поттер. Фотографії: Ешлі Купер/Alamy Що ще там робити?

Летіти над водою і пагорби у відкритій кабіні автожира: Лейк-Дистрикт Автожиров пропонує пробні польоти для початківців (?125 за 30 хвилин). Де-небудь нормально поїсти?

Є вражаючі нового шеф-кухаря двох Мішленівських ресторанів Уиндермира. Нік Едгар по samling був раніше у місті Ле-Мануар ОКС Квят'Saisons, і Даррен Корніш на Холбек був фіналістом на masterchef: професіонали.

Крім того, шеф-кухар в новий Лісовий готель у Грасмере був раніше глава збиральництво на два-зірковий ресторан l'enclume в cartmel. Його інтригуюче меню включає потрохами качка з горіховим сироватки, і салат з травами цинга-трава. Як щодо випити?

Новий бар шампанського, Шипучих Tart?, в Боунес-он-Уіндермере у березні. Клієнтів, які реєструють свої дані в режимі онлайн будуть отримувати два безкоштовних келиха шампанського. Також в Боунес, отвори велику стіну (в новому залі ІПН ака) - атмосферне паб, побудований в 1612 році, в той час як водяний Млин Inn у Ингс, в двох милях на схід від озера Уїндермір, є своя пивоварня.

Ліс готель Грасмир Де зупинитися за ?100?

Нещодавно відремонтований поруч з готелем в місті з видом на озеро, і до 20% знижка до 31 березня (подвоюється від ?95, включаючи знижки, lauraashleyhotels.com). На підставі ридав Хол, на північ від міста Уїндермір, - це нове місце для Herdy хатини: п'ять симпатичних хатин пастуха (від € 55, спати три, herdyhuts.до.Великобританія).Категория: Новости