Емілі Ратаковски розповіла про свою сексуальність


Опубликованно 10.01.2018 17:56

Емілі Ратаковски розповіла про свою сексуальність

Емілі Ратаковски знялася в стильній фотосесії для нового випуску журналу Harper's Bazaar Arabia. У супровідному інтерв'ю модель торкнулася теми сексуальності і фемінізму.

Емілі Ратаковски заявила, що сексуальність може бути одним з видів фемінізму. Говорячи про пригноблення жінок, 26-річна модель зазначила, що поняття "сексуальність" не протилежно фемінізму, а навпаки.

Емілі вважає, що суспільство чинить тиск на жінок, закликаючи їх дотримуватися загальноприйнятих стандартів краси. Дівчина додала, що вона не вважає свою сексуальність вульгарною. Ратаковски подобається бути спокусливою і вона не розуміє, чому її часто критикують.

Якщо жінці подобається виглядати певним чином, хто сміє сказати, що вона повинна виглядати інакше?

До слова, минулого місяця британський журналіст і ведучий шоу Piers Morgan Tonight на CNN Пірс Морган розкритикував постійно оголяющуюся Ратаковски.

Я не зовсім розумію, хто вона. Але вона глобальна бімбо (прим. ред. бімбо — ярлик для сексапільних, але не надто розумних красунь, стурбованих пошуком підходящого «кадру»). Емілі, будь ласка, одягніться і вже знайдіть гідну роботу. Назвавши Емілі дурною пустушкою, Пірс звернувся до неї з радою: Емілі, будь ласка, одягніться і вже знайдіть гідну роботу.

Емілі також зізналася, що відчувала тиск з боку однокласників, друзів і навіть вчителів з юного віку.

У 12 років я носила бюстгальтер чашки D. Мені було 12 років, але люди дивилися на мене як-ніби мені 21. Було важко в цьому віці сприймати таке ставлення до себе з боку суспільства.

Нагадаємо, у минулорічному інтерв'ю виданню Емілі також порушувала ці теми.

Я не зрозумію, чому я повинна виправдовуватися за свою сексуальність! Я це роблю з 12 років. Якщо роздягається Кім Кардашьян — вона шукає уваги, якщо Джастін Бібер, то він дозрів, якщо Ліна Данем — вона смілива. Однак тільки деякі звинувачують у демонстрації тіла, віща ярлики. Це несправедливо.

Більше новин про зірок читайте у нашому розділі "Новини шоу-бізнесу".

Джерело фото: Harper's Bazaar ArabiaКатегория: Шоу-бизнес