Подарунок від мами: Анна Седокова створила компанію на честь свого сина Гектора


Опубликованно 10.01.2018 17:56

Подарунок від мами: Анна Седокова створила компанію на честь свого сина Гектора

Співачка Анна Седокова, яка стала мамою втретє в квітні цього року, повідомила в Мережі про те, що зробила незвичайний і дуже дорогий подарунок своєму маленькому синові Гектору.

У своєму Instagram популярна виконавиця Анна Седокова зізналася, що побудувала власну звукозаписну студію, назва якої — Hector Production, названої на честь її сина Гектора.

Саме тут знаменитість записала свій новий хіт "Не твоя вина", прем'єру кліпу якого шанувальники Анни Сєдокової побачать вже сьогодні.

Це перша робота компанії Hector Production компанії, яку я заснувала і присвятила своєму синові Гектору. Попереду багато доріг і я не знаю з якої підуть мої діти. Я не зможу підказати, яка з них вірна, тому що тільки один шлях правильний. Твій.

Також Анна Седокова поділилася першими кадрами нового відео, головним героєм якого став російський актор Мікаел Арамян. Зазначимо, після декількох спільних фото співачки і актора, шанувальники Седокової вже встигли приписати їй новий роман після розлучення з бізнесменом Артемом Комаровим, батьком Гектора.  

Публікація від ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) Окт 2 2017 в 11:36 PDT

Також зараз обговорюють новину про те, що актриса Евеліна Бледанс назвала Ольгу Бузову хлопчиком.Категория: Шоу-бизнес