Бур'ян і винні тури в Каліфорнія


Опубликованно 10.01.2018 17:50

Бур'ян і винні тури в Каліфорнія

Вино було блідо-гранат, з нотами диму і ожини поступаються місце затяжним, злегка терпкий, післясмак. Одним ковтком відправив мене паморочиться голова.

Але тоді цей конкретний урожай був більш потужним, ніж ваш звичайний Каліфорнійського червоного. Гренаш, з етикеткою вин у місті Арройо-Гранде на центральному узбережжі, в поєднанні з квітками конопель.

Пластикові стакани вина передавалися по колу разом з суглобами, як наш автобус, хекаючи над мостом Золоті Ворота. Тупак Каліфорнія любов сочилася з динаміків в атмосферу, як туман в Сан-Франциско вранці.

Це був перший тур поєднувати вино і бур'янів в Каліфорнії, і дітище Кіз Хайді і Майкл Eymer, які керують Колорадо тури конопель. Цей тур буде офіційно запустити на початку 2018 року, коли рекреаційне використання конопель стає легальним в багатьох областях держави. До тих пір, необхідно надати медичну карту марихуани. Але новий закон означає, що навіть міжнародні відвідувачі зможуть купити конопель, відкриваючи новий світ можливостей туризму.

"Є так багато інших способів використання конопель, ніж палити", - сказав Кіз, марихуани-лист сережки бринькають. "Я думаю, що вино і траву можна прекрасне поєднання в потрібних кількостях".

Висока-кінець харчовими конопель закуски на цікаві салон конопель, Сан-Франциско. Фото: Карен Ван

Інші наслідують їх приклад. Йорданія Лічман, співзасновник зелене море турів, планує винороб вечері в Сономі, з "каліфорнійської кухні, кращі вина і бренди конопель".

Ліза Роговин, який заснував харчовими екскурсії гастрономічні тури, запустила цікавий салон конопель, демонструючи різні високоякісні продукти харчові канабісу в Сан-Франциско.

Наш тур почався в Окленді творчий конопель з "безалкогольним" демонстрації. Дивлячись, як хіпстер напустили в лабораторії, краватці-метелику Андрій Mieure вміло посипав і раскапываются різних доз і деформацій у пряне яблуко напої. Його компанія Денвері, Budtending верхньої полиці, підходить для приватних заходів, що пропагують "класний конопель" і відповідального використання.

"В ідеалі, ви повинні палити, перш ніж ви п'єте", - сказав Mieure. Він був під рукою протягом усієї подорожі з настоянки і нюхати масла "повернути людей" якщо вони будуть занадто високі. "Алкоголь діє як м'язовий релаксант, тому конопель всмоктується швидше в кров".

Тур зайшов у проект Бетті, Сан-Франциско ростуть об'єкта. Стискаючи бокали для шампанського (не переплітаються) вина, ми виглядали на рослини купання в шартрез-зелений світло. Пахощі шавлії, евкаліпта і лимонної вербени повіяло з сушкою.

Коноплі accompnaies вишуканих вин та вечеря на море зелені Тур.

Нашою останньою зупинкою був осел & козел Винзавод в Берклі, на північ від Сан-Франциско. Вони не служать "зелені" вина – як конопель пройняті сорти відомі – тільки червоний, білий і оранжевий.

Глорія, на екскурсії з чоловіком, задоволено потягував з келиха Піно Грі і гризли на паличку: “вино, сир і травичку. Як ви можете скаржитися?"

Відвідувачі не повинні скластися враження, що з 1 січня продаж конопель будуть легальними на всій території держави: багато столична влада поки не домовилися про видачу ліцензії, та Фресно і різних країн заборонили продаж.

Як ми повернулися на автобусі, Кіз обстежених море безтурботні особи. Деякі опустилися на свої місця, половина дрімала. Іншим брав чіпсів або дивився, кнопку очима, як Сан-Франциско злетіли повз вікон.

"Якби це було просто пити тур, людина буде даремно і кидати вгору або воює зараз", - сказав Кіз. Очі блищать, вона додала: “я маю на увазі, я люблю вино – і я люблю травичку. Це ідеально підходить".

• Вино і анашу тур коштує $99pp, cannabistours.comКатегория: Новости