До сліз: молодша сестра Жанни Фріске показала її рідкісні фото


Опубликованно 09.01.2018 22:40

До сліз: молодша сестра Жанни Фріске показала її рідкісні фото

У 2013 році перестало битися серце популярної російської співачки Жанни Фріске. Її тривала боротьба з раком, на жаль, закінчилася невдачею. Днями її молодша сестра Наталя показала рідкісні кадри, які до сліз розчулили шанувальників відомих сестер.

В цьому році рак забрав життя багатьох знаменитостей. Нещодавно ми повідомляли, що від раку помер сатирик Михайло Задорнов, співак Дмитро Хворостовський, а вчора стало відомо про смерть актора Миколу Годовікова. Як і у випадку з Жанною Фріске, тривала боротьба за життя не увінчалася успіхом.

 

Днями Наталія Фріске, молодша сестра покійної Жанни, разом з близькою подругою і мамою побувала в квартирі співачки. Там вони розбирали старі фотографії, згадуючи співачку. У всіх трьох склалося враження, ніби все це час Жанна була поруч з ними.

Приїхали сьогодні в гості до нашої Малечі... з @bornintirana і з мамою, розбирали фотки годин з 12 до 21 без зупинки сиділи згадували, балакали... і таке відчуття що вона була з нами поруч... знайшла стільки фоток наших дитячих навіть не думала що вони залишилися...(думала всі фото і відео згоріли в лазні в 2008 році. але немає) і я дуже рада цьому.

Кадри з Жанною Фріске не залишають байдужими нікого, особливо знаючи, якою красивою, життєрадісною і позитивною була співачка. Багатьом не віриться, що Жанни Фріске більше немає. На фото нижче Жанна Фріске зображено в той момент, коли всі думали, що вона пішла на попправку. Але дива не сталося.

Також шанувальники артистки обговорюють той факт, як сильно на Жанну схожа її молодша сестра Наталя. Багато буквально бачать в ній відображення Жанни.

Також читайте про те, якими були останні хвилини життя Дмитра Хворостовського.Категория: Шоу-бизнес