Ось це поворот: Анджеліна Джолі хоче повернути Бреда Пітта


Опубликованно 09.01.2018 15:04

Ось це поворот: Анджеліна Джолі хоче повернути Бреда Пітта

Схоже, розбирання у відносинах Анджеліни Джолі і Бреда Пітта мало того, що не закінчилися, та ще й прийняли абсолютно несподіваний поворот! Читайте подробиці далі у матеріалі.

Поки наші читачі обговорюють той факт, що Пітт може віддати половину капіталу за спільну опіку над дітьми, видання Hollywood Life повідомило, що Анджеліна Джолі хоче помиритися з Бредом Піттом!

Інсайдер, близьке до оточення актриси, повідомляє, що вона останнім часом дуже багато плаче, і навіть її акція з відбілювання репутації її не заспокоює. 42-річна Анджеліна Джолі хоче повернути все, як було.

Вона каже друзям, що зробила помилку, що шкодує про те, що втратила його. Але Бред їй більше не довіряє. Вона зробила йому дуже боляче.

Повернути колишні стосунки з Бредом Піттом після того, як Джолі вилила на нього відро бруду з некрасивими подробицями про пияцтво і побиття дітей, навряд чи вийде. Тим більше, що нещодавно інсайдери розповіли, що Пітт вважає їх шлюб "12 роками пекла" і зовсім шкодує, що пішов від Дженніфер Еністон.

Він зрозумів, що, коли пішов від Дженніфер до Анджеліні — зробив найбільшу помилку в житті. Тільки зараз він зрозумів, як сильно любить її.

Але знаючи характер Енджі, вона навряд чи зупинитися перед перешкодами у вигляді гучного розлучення, поки не досягне бажаного. Але тепер залишається тільки гадати, не посилить вона ситуацію. Час покаже. А поки що нагадаємо, що нещодавно Анджеліна Джолі розповідала про життя після Бреда Пітта.Категория: Шоу-бизнес