Редакція тестує фотоепілятор Philips Lumea Prestige: салонний догляд в домашніх умовах


Опубликованно 31.12.2017 15:02

Редакція тестує фотоепілятор Philips Lumea Prestige: салонний догляд в домашніх умовах

Є категорія дівчат, які невпинно стежать за останнім словом техніки у сфері б'юті-індустрії, моментально випробовуючи на собі новинки, які тільки з'являються на ринку. Але я не з їх числа :) В цьому плані я консерватор, тому зважитися на щось нове мені досить важко. Але я наважилася на експеримент, взявши на тест фотоепілятор Philips Lumea Prestige, і була відверто шокована результатом. Подробиці далі.

Напевно, 95% дівчат регулярно веде війну за гладкість шкіри, вибираючи в якості зброї — хто тортури воском, хто шугарінг, хтось зважується на дорогу лазерну епіляцію, а хтось (як я), по-старому, використовує верстат. Тому, коли мені запропонували протестувати фотоепілятор, я була налаштована скептично, адже почувши "епілятор", в моїй свідомості виникла пекельна машина болю. Але результат, який я отримала в результаті, перевершив всі очікування.

Отже, в мої руки потрапила мила коробочка рожевого кольору з фотоэпилятором Philips Lumea Prestige, обіцяє вже з першого погляду: "Ідеально гладку шкіру надовго".

Перше враження. Раніше я вже не раз користувалася технікою від бренду Philips, тому спочатку налаштована на високу якість продукту, хоча виробленої послуги — поки не була впевнена.

Дизайн. Красивий, можна навіть сказати стильний прилад, білого кольору з обтічною формою, яку дуже зручно тримати в руці. Є дві насадки, одна з яких для особи (але це я відклала на пізніше). Не соромно і подружці показати :)

В чому суть процесу і як проходить процедура фотоепіляції. Отже, помилувавшись диво-штучкою, я засіла за вивчення інструкції (що і вам раджу зробити в першу чергу), так як слово "фото-" в назві приладу все ж мене спочатку насторожило. В основі роботи Philips Lumea Prestige лежить технологія інтенсивного світлового імпульсу IPL. Цей високоінтенсивний імпульсний світло спрямований на пігмент волосинок — меланін, який зосереджується в стержні та цибулині волоса. Ці світлові спалахи трансформуються в теплові, і під їх впливом фолікул волосинки переходить у фазу спокою, а сам волосся випадає природним чином. При регулярному проведенні процедури та при дотриманні правил волосся з часом не повинні зростати (Це мені ще треба з'ясувати).

читати також Голити або не голити: еволюція жіночої епіляції і її значення (данина моді чи природна потреба?)

Перше, що треба зробити — позбутися від рослинності. Я вирішила почати з ніжок, які не так реагують на біль (так, я все ще думала, що буде дуже боляче:)). Ніжки повинні бути сухими, без крему або лосьйону. За рекомендацією в інструкції, я виставила мінімальний рівень спалаху. Потім можна підвищувати інтенсивність, якщо не відчуваєте ніяких теплових відчуттів. Для різних ділянок тіла потрібно використовувати різні режими. Фотоепілятор потрібно щільно прикладати до шкіри, а правильність маніпуляцій покаже кольоровий датчик: горить зелений — ви щільно доклали до шкіри і можна натискати кнопку спалаху. Потрібно намагатися просуватися по шкірі плавно і не проводити дії, де тільки що эпилировали. В цілому, все дуже просто.

Не можна проводити фотоэпиляюцию, якщо:У вас свіжий засмагаЯкщо на шкірі є пошкодженняУ період вагітності або лактаціїТакож треба пам'ятати, що фотоепілятор Philips Lumea Prestige буде ефективним для дівчат, в кого чорні, каштанові і русяве волосся, а ось блондинкам, рудим і сивим не підійде, як і тим, у кого темна шкіра.

Результат. Першу процедуру я починала в середині жовтня. Я вирішила ні на крок не відходити від інструкції, тому перші 4 рази робила фотоепіляцію Philips Lumea Prestige раз в 2 тижні. Вже на третій раз я помітила істотний ефект: волосся стало менше, вони втратили яскравість і стали тоншими. Наступні процедури тільки переконали в ефективності фотоепілятора. Тепер можна вдаватися до неї рідше.

читати також Редакція тестує декоративну косметику японського бренду OTOME

Головні плюси:

- НІЯКОГО болю!!! Після експериментів з воском і електричним епілятором, фотоепілятор — справжня панацея на дому без відвідування дорогих салонів краси. Є тільки легкі теплові відчуття, що не заподіюють дискомфорт.

- Швидкість виконання. Наприклад, ніжки можна обробити за 15-20 хвилин або менше (залежить від довжини ніг).

- Фотоепілятор — бездротової. Можна раз зарядити і цього вистачить на кілька місяців.

- Він абсолютно безпечний для шкіри, але, звичайно, якщо слідувати інструкції та правил експлуатації, ну і враховувати протипоказання.

Висновок.Напевно, краще способу наводити красу будинку ще не придумали. Це швидко, зручно, НЕ БОЛЯЧЕ (що дуже важливо, якщо згадати інші методи позбавлення від волосся). Якщо виникають питання по використанню, можете переглянути відео про Philips Lumea Prestige з дерматологом. Загалом, РЕКОМЕНДУЮ!Категория: Мода