Новий рік 2018: цікаві ідеї для новорічного манікюру


Опубликованно 19.12.2017 11:26

Новий рік 2018: цікаві ідеї для новорічного манікюру

Новий рік 2018 вже не за горами, а це значить, що пора поспішати і записатися на манікюр. Якщо, звичайно, у свого майстра ще залишилося вільне вікно на прийом. Адже, у передноворічну суєту кожна дівчина готується до свята заздалегідь. Ну а ми допоможемо тобі з вибором чудового новорічного манікюру.

Звичайно, можна стверджувати, що робити новорічний манікюр нерозумно, однак, не це частина свята? До того ж, коли як не в грудні можна зі спокійною душею намалювати на нігтях сніговиків і не боятися горезвісного осуду?

Так, ми підготували для тебе підбірку цікавого новорічного манікюру, який обов'язково прикрасить твої б'юті-образи.Ялинкові мотиви

Все геніальне просто, а це означає, що від ідеї з ялинковим дизайном нігтів відмовлятися не варто. До того ж, не обов'язково малювати просто ялинку, але можна відмовитися від горезвісного реалізму і пустити фантазію в політ.

  

Сніжинки

Ще одна нескінченна тема для креативного манікюру під Новий рік — сніжинки. Тут можна викручуватись як завгодно і в будь-якому випадку манікюр вийде відмінним. Коротше кажучи, не знаєш, що малювати — малюй сніжинки.

Глитер

Глитер, блискітки і тому подібне — справжній тренд у новорічної моди. Це свято, коли можна і потрібно виблискувати. Тому додай на нігті як можна більше глитера, зроби стильний новорічний манікюр і продовжуй готуватися до свят.

Інше

І ще трохи креативних ідей для новорічного манікюру. Олені, Санта, блискітки, малюнки, намистини — все тут. Ти, головне, зроби і поділися манікюром в Instagram!



Категория: Мода