Міла Куніс, Сьюзан Сарандон та інші на прем'єрі фільму "Дуже погані матусі 2"


Опубликованно 07.12.2017 20:18

Міла Куніс, Сьюзан Сарандон та інші на прем'єрі фільму

Міла КунісВчора ввечері, 30 жовтня, відбулася прем'єра комедійного фільму "Дуже погані матусі 2" (A Bad Moms Christmas) в Каліфорнії. На прем'єрі був помічений весь зоряний склад картини. Актриси позували фотографам і роздавали автографи шанувальникам.

Особливу увагу в преси привернула 34-річна Міла Куніс, яка з'явилася на прем'єрі картини в чорній сукні з відкритими плечима. Сексуальності образу надавав бічний розріз. Актриса посміхалася папараці, обіймалася з колегами і дружелюбно спілкувалася з шанувальниками.

Крім Міли, інтерес публіки викликала знаменита 71-річна актриса Сьюзан Сарандон, яка взяла участь у зйомках другої частини фільму. Для прем'єри Сьюзан вибрала класичний чорний костюм з білою блузкою.

У новому фільмі глядачі побачать продовження історії про компанію матусь, які вирішили кинути виклик суспільству і довести, що вони теж можуть бути не ідеальними і мають право на відпочинок. Тільки в цей раз до героїням приєднуються їхні батьки, які приїжджають на Різдво і не забувають дати кілька цінних порад".

Кетрін Хан

Шеріл Хайнс

Крістен Белл

Джей Ернандес

Пітер ГаллахерКатегория: Гламур