Державна ветклініка в Одинцово - запорука здоров'я домашнього улюбленця


Опубликованно 07.12.2017 19:26

Державна ветклініка в Одинцово - запорука здоров'я домашнього улюбленця

Домашні тварини – улюбленці всієї родини. Здоров'я тварин вкрай важливо, адже вони знаходяться в постійному контакті з дорослими і дітьми. Вони можуть захворіти різними захворюваннями від вірусних та інфекційних до онкологічних, або отримати серйозні травми. До того ж чотириногим потрібно своєчасно підрізати кігті, а пернатим формувати дзьоб. Куди ж можуть звернутися власники домашніх тварин Москви? Державна ветклініка в Одинцово допоможе при виникненні проблем з вихованцями. Своєчасна допомога при травмах і захворюваннях домашніх улюбленців допоможе зберегти життя та здоров'я чотириногому або пернатому.

Види послуг

Ветклініка в Одинцово державна, в ній виявляється широкий спектр послуг для лікування собак, котів, гризунів, птахів і екзотичних тварин. У просторому приміщенні розташовані обладнані кабінети фахівців. Клініка має в своєму розпорядженні власним кабінетом УЗД і рентгена, експрес-лабораторією, в якій проводиться забір та обробка аналізів.

Прийом ведуть фахівці в області терапії, хірургії, стоматології. В стаціонарних умовах проводиться вакцинація тварин. Також надаються послуги з чипированию домашніх вихованців з внесенням параметрів в електронну базу даних.

На прохання власників проводиться кастрація та стерилізація тварин. У клініці видаляють кліщів, проводять промивання шлунка, вводять лікарські препарати і надають допомогу при пологах.

У разі необхідності хірургічного втручання до послуг домашніх улюбленців обладнана операційна. Тут проведуть операції на різних органах тварин: молочних залозах, сечовому міхурі, кінцівках.

Також в стаціонарі державної ветклініки в Одинцово виявляються всі види стоматологічних процедур для тварин.

Кваліфікована допомога – запорука здоров'я домашнього улюбленця

У державній клініці в Одинцово працюють кваліфіковані фахівці з великої ветеринарною практикою. При зверненні у ветслужбу кожному пацієнту будуть проведені всі необхідні процедури, призначені при необхідності аналізи та інші види обстеження. На кожному етапі лікувального процесу проводиться моніторинг стану тварини і консультація з власником вихованця по догляду в період одужання.

Перш ніж поставити точний діагноз, спеціаліст державної ветклініки в Одинцово проводить всі необхідні дослідження, після чого призначає комплексне лікування. Лікарі роблять все можливе, щоб усунути причину захворювання і повернути вихованця до повноцінного життя.Адреса та години роботи

Адреса державної ветклініки в Одинцово - Комуністична, 5. Новий телефон можна дізнатися на офіційному сайті або в довідковій службі. Тут же можна ознайомитися з прейскурантом та переліком надаваних послуг. Попередній запис допоможе уникнути тривалого очікування в черзі.

Ветклініка в Одинцово державна, години роботи з 9 до 21 години дозволяють привести вихованця на огляд до лікаря у зручний для власників час. До того ж двері клініки відкриті кожен день тижня.

Додаткові послуги

Крім кваліфікованої допомоги при лікуванні тварин державна клініка в Одинцово і надає послуги по оформленню документів на вихованців при виїзді з ними за межі країни, на виставки або в подорожі. А також в стінах клініки можна зробити електронне чіпування вихованця. Ця нескладна процедура дозволить завжди знайти тварину в разі втрати завдяки вживленному чіпу.

В стінах клініки проводяться і такі важливі для здоров'я тварини косметичні процедури, як стрижка пазурів, санація вушних раковин, купірування хвостів і вух і багато іншого.

Досвідчені фахівці проконсультують в питаннях утримання, годівлі, догляду за домашніми улюбленцями. Порадять, які необхідні атрибути і додаткові аксесуари для повноцінного розвитку улюбленців родини. Адже кожній тварині потрібні не тільки любов і ласка, але і правильний догляд, збалансований корм і розмірений режим дня. Це дозволить підтримувати його в хорошій фізичній формі в будь-якому віці.

Здоров'я домашніх вихованців також важливо, як і здоров'я інших членів родини. Своєчасна кваліфікована допомога та консультації фахівця державної ветклініки в Одинцово допоможуть вихованцеві бути завжди здоровим, повним сил і радувати власників.Категория: Отношения