Джіджі Хадід вигнали з шоу Victoria's Secret в Шанхаї через расистського відео


Опубликованно 07.12.2017 14:26

Джіджі Хадід вигнали з шоу Victoria's Secret в Шанхаї через расистського відео

Джіджі Хадід

Через три дні, 20 листопада, в Шанхаї відбудеться одна із найбільш очікуваних фешн-заходів року — показ нової колекції білизняного бренду Victoria's Secret. Однак не всі "ангели" змогли отримати візу в Китай: "Жінка року" Джіджі Хадід повідомила, що не з'явиться на подіумі грандіозного шоу. Причина — образливе для буддійської релігії відео, яке супермодель розмістила в соцмережах дев'ять місяців тому.

Я приголомшена новиною, що не зможу бути на шоу в Китаї цього року. Люблю свою сім'ю VS і буду з моїми дівчатками душею.!Не терпиться подивитися красиве шоу, знаючи, що таким воно і буде. І вже не можу дочекатися наступного року!

— повідомила сумну для шанувальників новину старша сестра Хадід.

І хоча модель не розповіла про причини її відсутності на майбутньому шоу, шанувальники припускають, що проблеми з в'їздом в Китай могли виникнути через расистського відео, яке було опубліковано в лютому цього року в соцмережах Джіджі. На девятисекундном ролику модель зі своєю сестрою Белою збираються спробувати печиво у формі Будди. Крім цього, Джіджі спародіювала вираз обличчя релігійного символу, що миттєво викликало бурхливу негативну реакцію людей.

this is y'all woke palestine queen? Gigi out here mocking Asian people. i would say she's cancelled but she never started. rat @GiGiHadid pic.twitter.com/b6wj5k1sXE — . (@hvrrystime) 5 лютого 2017 р.

До речі кажучи, про присутність Белли на показі Victoria's Secret в Шанхаї поки нічого невідомо. А ось доля російських моделей Юлії Белякової, Каті Григор'євої, Ірини Шаріпової та однієї українки, Даші Хлистун, вже вирішена: Китай не видав їм візи.

Першим поділився новиною блогер kuziki_puziki_karapuziki.

Белла і Джіджі Хадід

Джіджі Хадід на шоу Victoria's Secret 2016

Белла Хадід на шоу Victoria's Secret 2016

Ірина Шейк на шоу Victoria's Secret 2016Категория: Гламур