Він зможе вилікуватися: нумеролог передбачив Миколі Караченцову перемогу над раком


Опубликованно 07.12.2017 11:52

Він зможе вилікуватися: нумеролог передбачив Миколі Караченцову перемогу над раком

Вчора артистові Миколі Караченцову виповнилося 73 роки. Друзі, шанувальники, дружина щиро бажають акторові самого заповітного: здоров'я. Адже лише місяць тому лікарі діагностували Караченцову неоперабельну ракову пухлину в лівому легкому. Відомий нумеролог Клара Кузденбаева вивчила дату народження актора і зробила прогноз: чи зможе вилікуватися Микола?

Нагадаємо, в лютому 2005 року в Москві, артист Микола Караченцов потрапив в ДТП. Микола не впорався з керуванням автомобіля, зіткнувшись з вантажною машиною. Відтак пролежав у комі 26 днів. Здоров'я артиста досі не відновився. Вже у вересні 2017, під час планової перевірки, у Миколи виявили рак легенів.

Нумеролог Клара Кузденбаева в коментарі виданню Starhit дала свій прогноз:

Микола народився в "День імпульсу". У людини, який народився у такий день немає відчуття самозбереження і інтуїції. Саме тому він занадто безтурботний. Якби не аварія в 2005 році, він би зараз не хворів. Однак його життєвий код 2810246 - говорить про те, що Микола довгожитель. Він зможе побороти хворобу.

Також нумеролог повідомила, що зараз настав сприятливий етап у житті Миколи. Але головна порада: не виходити з будинку в листопаді, більше відпочивати і проводити час з близькими в колі сім'ї.

Бажаємо акторові якнайшвидшого одужання!Категория: Шоу-бизнес