Розділяючи одне божественне дихання на двох: принц Вільям c колишнім капралом спеціальної авіаслужби стали героями Мережі


Опубликованно 07.12.2017 09:22

Розділяючи одне божественне дихання на двох: принц Вільям c колишнім капралом спеціальної авіаслужби стали героями Мережі

Ні для кого не секрет, що принц Вільям — дуже душевний і сентиментальна людина, на кого можна спертися у важку хвилину, тому він буде справделивым королем, а сьогодні збирає численні позитивні відгуки у зв'язку зі своїм вчинком на важливому заході.

Нагадаємо, що раніше говорили, як принц Вільям порушив королівський протокол заради постраждала від пожежі, а також, як він відгукується на прохання про допомогу. І ось днями принц Вільям разом з принцесою Астрід Бельгійської відвідав меморіальний подія, на якому вшанували пам'ять всіх загиблих більше 100 років тому в одному з найбільших битв Першої світової війни при Пашендейле.

Інтерес викликав той факт, що під час знайомства з одним із колишніх капралов спеціальної авіаційної служби герцог Кембриджський скористався привітанням племені маорі в Новій Зеландії — хонги. Як ви можете бачити на фото, чоловік Кейт Міддлтон торкнувся носом колишнього військового, "розділяючи одне божественне дихання на двох". Тепер цей кадр, ми впевнені, увійде в історію.

Разом з принцесою Астрід вони поклали квіти до меморіалу, присвяченому загиблим бійцям. Спадкоємець трону Великобританії на кладовищі Таємниць-Кіт Вільям закликав молоде покоління держави пам'ятати про подвиг предків і берегти її.

Нагадаємо, що 12 жовтня 1917 року для Нової Зеландії увійшов в історію світу великою трагедією: за один день було вбито 840 солдатів народу ківі, які воювали на чужій землі. Воїнам було наказано зайняти район Bellevue Spur, але вогонь противника не дав їм цього зробити. Пам'ять загиблих вшанували в цей день.

А ми нагадаємо, що у світі обговорюють вагітність Піппи Міддлтон.Категория: Шоу-бизнес