Тепер ви можете забути свій проїзний (один раз) без стягування грошей


Опубликованно 07.12.2017 04:06

Тепер ви можете забути свій проїзний (один раз) без стягування грошей

З кам'яним обличчям підходи інспектор, і пасажири нишпорити в паніці на поїзд. Це повсякденний досвід на Британських поїздів, але один мандрівник з обмеженими можливостями Битва за позачергове ?400 "кара", не зумівши показати свій проїзний, зіграла свою роль в примусі завзятих інспекторів назад.

Джефф Хреста і його супутниця сіли в листопаді минулого року Діва поїзді з Манчестера в Лондон Юстон зі своїми ?35.65 квитками в руках. Але коли офіцер охорони компанія зажадала супроводжуючих проїзний інвалідів, хрест не міг знайти його в будь-якому місці.

Б інспектор приймає фотографію свого абонементного квитка, що йому доводилося є на телефоні? Немає. Вони могли просто зійти з поїзда і купити квитки на наступній станції? Немає. Він був змушений придбати два за повним тарифом ?201.85 авіаквитків. Навіть коли поїзд прибув до Юстон, хрест знайшов свого абонементного квитка в підкладці своєї сумки, діви жорстоко, сказавши, що дрібним шрифтом було зрозуміло – умови перевезення наполягати квитка повинні супроводжуватися дійсним railcard, коли інспектор називає.

Хрест зв'язався чемпіонів споживчими Зберігача. Його історія викликала шквал обурення у читачів і незабаром після того, як ми повідомили про своє тяжке становище, залізничного компаній змінили свою мелодію. У Великобританії 4 мільйона власників абонементного квитка тепер будуть відпускати разів на рік, якщо вони будуть знайдені, щоб подорожувати без їх передати, - сказав Рейл груп Поставка, визнаючи, що клієнти "роблять чесні помилки".

Але ці помилки можна легко зробити на тлі того, що є, мабуть, найбільш заплутаних поїзд білетна система.

Це було наочно показано в минулому місяці по справі футбольного фаната, який купив 56 окремий поїзд – 28 друг для нього і його подруги – щоб отримати від Ньюкасл-апон-тайн в Оксфорд на один матч для того, щоб заощадити гроші. Ньюкасл Юнайтед прихильник Джонні Хейвуд виклав фото в твіттер всі квитки розкладені на ліжку. Він скористався так званим спліт екскурсійними квитками, забезпечення проживання, де подорож розбивається на окремі частини для кожного розділу, та який може скоротити вартість поїздки.

У 2013 році Зберігач беріть участь випадку пасажир забронював на 7 ранку на поїзді від лондонського вокзалу Кінгс-Крос в Нью-Йорк, який був змушений придбати новий квиток вартістю ?131. Її злочин полягав у тому, що випадково борту першого поїзда вона могла бачити, що відбувається в Йорк – 7.08. Незважаючи на витрати ?82 на її зворотний квиток, інспектори відмовилися дозволити їй сплатити різницю; абсолютно нову, повну вартість квитка, довелося купити.

Пасажири часто змушені грати в кішки-мишки гри з залізничними компаніями для використання аномалій. Протягом тривалого часу, Geordies прямував у Лондон, його знайшли значно дешевше купити авіаквиток з Алнмут, в 35 милях на північ від Ньюкасла. Але інспектори, які знайшли нікого посадці в Лондоні-поїзд в Ньюкаслі з квитком з alnmouth міг покарати їх "подорожами короткий".

І якщо вам цікаво, чи можуть інспектори нажитися на вашому нещастя, тоді ви праві. Співробітники Управління прибутку на багатьох великих залізничних франшиз заробляти від 2,5% і 5% комісії на страту авіаквитків. Ця стаття була внесена в четвер 23 березня 2017 року. Це спочатку невірно названі Джефф хрест, як Джордж.Категория: Новости