Депутат Європарламенту закликала бойкотувати чемпіонат світу в Росії


Опубликованно 07.12.2017 04:00

Депутат Європарламенту закликала бойкотувати чемпіонат світу в Росії

У Європарламенті закликають бойкотувати чемпіонат світу з футболу в Росії. Заяву зробила депутат від партії "зелених" Ребекка Хармс.

За словами Хармс, Росія - не та країна, в якій варто проводити подібний турнір. Політик зазначила, що російському президенту Володимиру Путіну "дістанеться занадто багато уваги" завдяки світової першості.

"Він купається в променях слави в присутності іноземних гостей і продовжує проводити свою антидемократичну політику", - додала Хармс і нагадала про втручання Росії у справи України і Сирії. Також вона розкритикувала ставлення в Росії до опозиції і меншин, пише DW.

Реббека Хармс назвала "зразковим" вчинок колишнього президента Німеччини Йоахіма Гаука, який відмовився відвідати зимові Олімпійські ігри в Сочі в 2014 році. "Його приклад варто наслідувати і в майбутньому році під час чемпіонату світу з футболу", - додала Хармс.

У Росії вимагали підмінити допінг-пробу "золотий" української біатлоністки

Політик також розкритикувала Міжнародну федерацію футбольних асоціацій (ФІФА), оскільки та проігнорувала звинувачення Росії в корупції і допінгу і не послухала заклики перенести чемпіонат в іншу країну.

25 листопада інформатор Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорій Родченков заявив, що готовий надати ФІФА нові дані про застосування допінгу російськими футболістами. Мова йде про десятки російських гравців, включаючи членів збірної Росії.Категория: Спорт