Ностальгії пост


Опубликованно 07.12.2017 01:18

Ностальгії пост

Хтось пам'ятає її як "Машу Березину", хто-то з реклами соку "Я" або шоу "Танці на льоду" на каналі Росія, а мені вона вперше сподобалася 13 років тому з її першого дебюту в кіно. Ганна Азарова - топ-модель, обличчя L'oreal (фарба для волосся Excellence), Nivea, Mary Kay, Fidele і багатьох інших марок, актриса, телеведуча, а нині мама 4(!) дітей і просто щаслива жінка.

Перша реклама Азарової з Маратом Башаровим, 1994 рік

Анна також була обличчям косметичної лінії Ozon'C (компанія Santeri Paris), входила в двадцятку найуспішніших російських моделей за підсумками 2003 року. У Росії її інтереси представляли агентства Модус Вивендис і Point.

з Валерієм Ніколаєвим, "Дорога Маша Березіна", 2004 рік

Багато було критики в бік акторських талантів Анни, тим не менш, я думаю, вона непогано впоралася з першою роллю в серіалі, який знімався за американською технологією (зйомки велися паралельно ефіру). Як зізнався потім Миколаїв: "Добра, мила дівчина, дуже відкрита, з почуттям гумору. Завжди намагається вчитися і слухати поради більш досвідчених партнерів по майданчику. Вона уважно вислуховувала побажання і багато виконувала, чого не роблять деякі імениті артисти".

Про таких кажуть "опинилася в потрібний час в потрібному місці", проте далеко не всі можуть кинути Париж, нареченого-ресторатора і хороші перспективи в кар'єрі заради невідомого. У 2004 Азарова повернулася в Росію остаточно заради нового кохання і тепер батька її дітей і чоловіка.

Шоу "Танці на льоду", 2006 рік

Комедія "День виборів", 2007 рік

Ганна не раз знімалася з Олегом Фоміним, в тому числі у фільмі "Панове офіцери", 2008 рік

"Молодий Вовкодав"

"Кінофестиваль або портвейн Ейзенштейна"

Премія `Неблондинка року`, організована чоловічим журналом `XXL, 2012 рік

Благодійний захід «Сон у зимову ніч», 2 грудня 2016

Зараз Аня сконцентрувалася на роботі мами, у Азарової четверо дітей: близнюки Дмитро та Григорій (2008), Олександра (2012) і Маруся (2015). Час від часу приймає участь у благодійних проектах та рекламі.

Звичайно, справа смаку, але особисто мені подобається такий типаж бейбі-фейс і не вистачає Анни на екрані. Я думаю, вона б змогла продовжити працювати моделлю, якщо не актрисою.Категория: Красота