Анна Седокова вперше показала обличчя сина: він схожий на Цоя?


Опубликованно 06.12.2017 14:50

Анна Седокова вперше показала обличчя сина: він схожий на Цоя?

Співачка перестала приховувати роман із музикантом Анатолієм Цоєм, вперше показала личко свого сина Гектора. Шанувальники Анни Сєдокової відзначили, що її молодший дитина — вилита копія відомого музиканта.

Буквально кілька хвилин тому співачка Анна Седокова вперше показала в Instagram личко свого молодшого сина Гектора, якому нещодавно виповнилося півроку. Популярна артистка, яка все ще продовжує приховувати ім'я батька свого малюка, розмістила у соцмережі спільне фото з малюком і солістом колективу M-Band Анатолієм Цоєм.

Примітно, що кілька місяців тому Анна Седокова натякнула на те, що саме соліст відомого бойз-бенду є батьком хлопчика, проте тоді на спільному знімку артистка не показувала особа Гектора. Нове фото, на якому хлопчик неймовірно схожий на музиканта, практично не залишив у її шанувальників ніяких сумнівів у цьому.

"Якраз хотіла написати пост матусин! Дівчатка, ми вже великі, нам 6 місяців! Коли вдома щось роблю на кухні, наш джентельмен сидіти в колясці відмовляється. Купуємо стільчик? Якою ви порекомендуєте? Яка марка найкрутіша ? А ходунки? Ви з якого віку стали користуватися? Нам терміново потрібні ваші поради."

"Аня, у вас дуже гарний дитина з Анатолієм Цоєм", "Дуже схожий на тата", "Я так і думала, що ви пара!", "Який чарівний малюк у вас з Анатолієм", — заходилися відразу ж підмічати схожість хлопчика з передбачуваним батьком передплатники Анни Сєдокової. Нагадаємо, раніше ЗМІ писали про те, що батьком дитини Анни Сєдокової є 25-річний син російського мільйонера Артем Комаров.

 Категория: Красота