Вражаюче Париж арт-деко басейн відкривається


Опубликованно 06.12.2017 02:34

Вражаюче Париж арт-деко басейн відкривається

Париж Пісін де Amiraux, арт-деко шедевр, який коротко показаний у Жана-П'єра жене 2001 року французька романтична комедія "Амелі", був знову відкритий для публіки після реставрації.

Після історичного басейн закритий два роки тому, €16.5 м було вкладено в його реконструкцію, в ході якої 33-метровий басейн був повністю знищений і відновлений за оригінальними ескізами.

Вид на відреставрований басейн. Фотографія: Paris.fr

Громадський басейн, на вулиці Германа Лашапель у 18-му окрузі Парижа, був вперше відкритий для публіки в 1930 році. Він був побудований архітектором Анрі Соважем, провідною фігурою в стилі АР-нуво та ар-деко, який залишив свій слід на Париж з будівлями, починаючи від державного житла в універмаг-Шапель і Ла.

Басейн має два поверхи балкони, облицьований каюти. Фотографія: Paris.fr

Він пройшов модернізацію і зміни в 1980-х і 90-х років і був класифікований як історичний пам'ятник в 1991 році, до закриття в серпні 2015 року. Реконструкція була під наглядом Франсуа Шатійон, головний архітектор історичних пам'яток.

Басейн облицьований такий же плиткою, використовуваних в паризькому метро і в оточенні двох поверхів балкони з 164 кабіни – двері ці також були відновлені до їх первісного кольору.

Реконструкція є частиною плану Нагер в Парижі, який спрямований на вдосконалення плавальних засобів у місті.Категория: Новости