У гонитві за жахами: заради Хеллоуїна Анджеліна Джолі витратила тисячу доларів на дитячі костюми


Опубликованно 06.12.2017 02:16

У гонитві за жахами: заради Хеллоуїна Анджеліна Джолі витратила тисячу доларів на дитячі костюми

Знаменита актриса і екс-дружина Бреда Пітта, Анджеліна Джолі, днями скупилася в магазині костюмів. Специфічні покупки, приурочені до майбутнього Хеллоуіну, зірка придбала заради того, щоб ощасливити своїх дітей.

Весь світ активно готується до Гелловіну, який в цьому році настане в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Не винятком, як виявилося, стала і актриса Анджеліна Джолі, яка обожнює створювати свята для своїх шістьох дітей. Як відомо, спадкоємці кінодіви обожнюють Хеллоуїн більше інших свят, тому зіркова мама неабияк підготувалася до дитячої вечірці.

Так, днями знаменита сім'я відвідала магазин під назвою Glendale Halloween, де провела близько години, вибираючи костюми та атрибути для Хеллоуїна. Папараці застали Анджеліну Джолі в магазині з двома її дітьми — 12-річної Захарою та 9-річним Ноксом. Незважаючи на те, що інші діти не прийшли за покупками, команда на чолі з Джолі набрала речей на всіх.

Інсайдери надали закордонним ЗМІ неповний список з чека Анджеліни Джолі на тисячу доларів: мачете з синцями, набір зброї ніндзя, костюм великої дитини, татуювання із зображенням веселки, гарбуз із зубами, гамівна сорочка, підроблена мертва птиця в клітці і багато інших "жахливі" атрибути специфічного урочистості.

Тим часом, у світі активно обговорюють новину про те, що Блейк Лайвлі кардинально змінила зачіску.Категория: Шоу-бизнес