Одного разу в ... тематичний парк Ефтелінг, Нідерланди


Опубликованно 06.12.2017 01:48

Одного разу в ... тематичний парк Ефтелінг, Нідерланди

Гуляючи разом або шляху через ліс, я чую слабкі крики на віддалі. Вони не холоне кров типу, більше верещить від страху змішаного з захопленням, і пропонуємо тільки здогадується, що ми перебуваємо в одному з найстаріших парків розваг у світі.

Ефтелінг, недалеко від міста Тілбург на півдні Нідерландів, не на радарі більшість британців, навіть якщо це всього в годині їзди від Амстердама або Хук-Ван-Холланд. Це ганьба, як його старомодне чарівність, заснованих на традиційних Брати Грімм казки, це освіжаючий зміни від сучасних тематичних парків і природних ландшафтів має головну роль, теж.

Парусний спорт по всьому периметру парку.

На 75-кімнатний готель з видом на спеціально побудованому озеро, це сучасний погляд на мисливський будиночок, поєднання цегли і дерева з величезними рогами над входом. Ми (чоловік, одне - і двох-річних синів і я) в сімейному номері. Це простий, але затишний, з темно-зеленими шторами, вугіллям стінами і дерев'яних сходів, що вели на двох'ярусне ліжко.

Тих, хто хоче більше простору і приватного життя (і не звертайте уваги на цінник) може віддати перевагу будинків і будиночків, розкиданих навколо підстави – одні на палях, деякі в деревах, деякі в озеро, все це зливається в ліс. Вони сплять між двома і 12, і кілька міні-кухня для самостійного приготування їжі. Сніданок "шведський стіл", який подається у встановлений час в ресторані de Proeftuyn. Сучасної відкритої планування зі столами під відкритим небом на березі озера, це також хороший варіант для простий, смачний вечерю – і є ігрова зона.

Землі парку відпочинку Loonsche.

Додавання ночівлею на відвідування парку, безумовно, має свої переваги. Ми отримуємо два дні необмежений вхід в парк і доступ до 30 хвилин, перш ніж він офіційно відкриває - стане в нагоді в пік сезону, коли ви можете стояти в черзі 90 хвилин для нового Symbolica: Палац фантазій їздити. На 180-акрів розділити на чотири фантастичні "світи", так що необхідно як мінімум два дні, щоб подивитися всі.

Передається класична музика супроводжує нас, як ми орієнтуватися в лабіринті лісових доріжок і садів. У казковому лісі хлопці загіпнотизовані аніматронних показує – хто говорить папуга і Рапунцель є фаворитами.

Хоча багато персонажів можуть бути знайомі голландський відвідувачі – Пардосу або Jokie & Джет, хто? – це не применшує магію: ми просто вигадуємо собі казки. Хлопці люблять їздити на сон-політ, де підйомник переносить нас в сяючий світ фей, ельфів і тролів. І вони вразив вогнедишного дракона в живих театральних Ravelijn шоу – безкоштовно, але повинні бути заброньовані.

Казковий палац у парку.

На відміну від Діснейленду, герої тут є піщаний, трохи моторошно краю, і атракціони засновані на темних, традиційних ниток. Але є багато орієнтована на дітей молодшого віку – основні точки продажу для нас – плюс трохи адреналіну гірки, щоб зберегти старі щаслива.

Після насиченого дня в парку, спокій Loonsche Земля є ідеальним антидотом. Мої хлопчики як зміст каталися в піщаному майданчику або дружити вівці і кози (дачний селище має власний корпус тварини в міні-сарай теж) як на атракціонах парку. Є також два дерев'яних активності мости висять над водою, щоб тримати дітей розважали.

Для більшого занурення в природу, в національний парк Лонсе-Ен-Дрюненсе-Дейнен на порозі. Ми найняли велосипеди та менше ніж через п'ять хвилин всередині заповідника, його густі ліси і червоних мухоморів відображаючи казкові історії Ефтелінг. Ніжний цикл їзди призводить останні ділянки фіолетового вересу на теренах дюни (і сподручно розташовані ресторан де Roestelberg).

Спальня в землю для відпочинку Loonsche.

У Ефтелінг сама природа відіграє таку важливу роль, що легко забути, це тематичний парк. Всього кілька тонких штрихів діяти як нагадування: Ефтелінг власний мультиплікаційний серіал, заснований на персонажах в парку, граючи на ТВС і є товар на продаж у кількох місцях.

Коли ми їхали, було більше крику, на цей раз від моїх хлопчиків: вони не хотіли, щоб наш чарівний пригоди до кінця.

• Проживання було передбачено Ефтелінг (efteling.com), який має одну ніч, два дні залишається на Loonsche Землі готель від €319 для двох дорослих і двох дітей, включаючи сніданок і необмежений вхід в парк протягом двох днів. Пороми подорожувати між Харвіч і гак Голландії для сім'ї з чотирьох чоловік коштує від ?178 повернення з лінії стіна (сайт stenaline.до.Великобританія)Категория: Новости