Анклав Амстердама миру і спокою


Опубликованно 06.12.2017 01:48

Анклав Амстердама миру і спокою

В Амстердамі, в центрі, на північній стороні площі під назвою Спей, скромний лісоматеріалами двері-це портал в одному з найбільших чарівних місць: 14-го століття в закритий двір, де крихітними загостреними дахами – всі різні – обернути навколо зелені газони. Шуму зникає і спокій майже вражаючі – особливо в ці дні, з частинами міста зараз страждають від згубних наслідків масового туризму.

Цей колишній монастир (роду) був домом для Бегінок, католицький орден незаміжніх або овдовілих жінок, які жили як черниці, хоча вони не брали чернечих обітниць. Останній помер в 1971 році.

Всередині двору знаходяться два цікавих церков. Починаючи з 1392, готичний Енгельсі Керк був орендований англійськими і Шотландськими Пресвітеріанами, в тому числі і батьки-Пілігрими, після Реформації. (Глава Бегінок, одна Корнелія Аренс, відмовився бути похований в Пресвітеріанської церкви після її смерті в 1654 році; її могила в саду.) Це все-таки Пресвітеріанської церкви в Амстердамі, зі службами англійською мовою відбудеться о 10.30 по неділях.

Під протестантів Кальвіністів, Бегінок, поклонялися на таємних Бегейнхоф крапель: побудований в 1671 році він навмисно не схожа на церкву зовні, але всередині це вишуканий мармуровими колонами каплиці з вітражами і настінного живопису.

Також в Бегейнхоф-це найстаріший збережений дерев'яний будинок Амстердама (близько 1465), один з двох, що залишилися в місті після того, як їх будівництво було заборонено, щоб зменшити ризик виникнення пожежі. Відвідувачі просять зменшити шум з поваги до 105 самотні жінки з "гарного морального характеру", які досі живуть тут сьогодні.

Катрін Ле Невез-Автор путівника Самотня Планета місто АмстердамКатегория: Новости