Як виглядає модний новорічний манікюр 2018: поради від нейл-майстра


Опубликованно 05.12.2017 19:44

Як виглядає модний новорічний манікюр 2018: поради від нейл-майстра

Який манікюр на Новий рік зробити, щоб виглядати стильно і не зганьбитися? Що робити, якщо червоні нігті та олені вже набридли? Сьогодні ми розповімо тобі про тренди новорічного манікюру разом з професіоналом нейл-індустрії.

Спільно з авторкою студії-манікюру Nail cafe "Bunny" Антоніною Кролівець і її «зайчиками» ми зібрали всі головні тренди новорічного манікюру. Про те, який креативний манікюр вибрати читай далі і отримуй задоволення.

Так, вважається, що новорічний манікюр — це обов'язково дизайн нігтів з дідом морозом, сніжинками, а також багато червоного. Манікюр з логотипами аля «кока-кола» та інші атрибути різдвяних свят вже теж не можна вважати модними варіантами. Але замість цього у нас є багато інших стильних і цікавих трендів модного новорічного манікюру.

Що стосується трендів манікюру на новий рік, то тут все дуже блискуче. В буквальному сенсі: чим більше блиску, гліттера на нігтях тим краще. Манікюр з глитером (особливо золотий) відмінно поєднується з коричневими відтінками, червоним і нюдовым манікюром.

Якщо говорити про дизайн нігтів, то тут все повинно бути мінімально. Не варто звертатися до принт у вигляді діда мороза, оленів, сніговиків та інших «атрибутів» Нового року. Це вже приїлося і нікому не цікаво.

З приводу форми нігтів, то тут немає чітких правил і трендів. Гарні всі форми нігтів, якщо вони підходять саме вам і квадратні, і довгий мигдаль, та інші.

Сам новорічний манікюр може поєднувати в собі кілька технік. Це може бути матовий манікюр, стрази, перлова втирка для нігтів, стемпинг або металевий манікюр. Градієнт з блискіток і розтяжка кольору, геометричний манікюр з блискітками, поєднання відтінків (двоколірний манікюр, наприклад) — все це буде виглядати відмінно в новий 2018 рік.Категория: Мода