Лялька Ліззі Хартс (Lizzie Hearts): опис, особливості, релізи


Опубликованно 05.12.2017 15:46

Лялька Ліззі Хартс (Lizzie Hearts): опис, особливості, релізи

Американська компанія «Маттел» прославилася завдяки чудовим іграшок, випущеними з мультиплікаційним серіалам. Перед виведенням на ринок нової колекції виробник випускає серію мультфільмів, які знайомлять потенційних покупців з персонажами. Це і викликає величезну популярність ляльок.

Слава «Школи Монстрів» потихеньку починає згасати. На зміну неоднозначним монстроподобным образів, які хоч і побили всі рекорди популярності, але все ж викликали чимало невтішних відгуків на свою адресу, в 2013 році прийшла нова серія. Мультсеріал Ever After High (ЄАН) познайомив глядачів з учнями та ученицями Школи «Довго і Щасливо». 3десь навчаються нащадки персонажів улюблених казок.

Ліззі Хартс (Lizzie Hearts) – одна зі студенток Школи ЄАН. Покупці різного віку, дивилися серіал, встигли полюбити і лялечку.

Не просто іграшки

Ляльки від Mattel давно ніхто не сприймає виключно в якості дитячих іграшок. Дорослі інколи колекціонери готові викласти чималі гроші за лімітовані серії та ексклюзивні релізи.

В даний час ні одна з випущених ляльок Ліззі Хартс рідкісної не є. Однак деякі релізи становлять чималий інтерес для тих, хто перейнявся чарівністю лялькового світу і прагне зібрати свою колекцію. Що вже говорити про дітей! Цією яскравою лялечці зрадіє будь-яка дівчинка, яка любить серіал.

Компанія дотримується високих стандартів, прагнучи не розчарувати покупця, який звик до якості «Маттел». Деякі серії опрацьовані до дрібниць: ляльки вбрані у складні шати з прекрасним кроєм і оздобленням, оснащені безліччю функціональних аксесуарів, упаковані в стильні великі коробки. Шарнірні суглоби дозволяють надати ляльці будь-яку позу, відмінна прошивка надихає на створення зачісок. Навіть при випуску бюджетних колекцій, в яких заради зниження ціни віддається перевагу простим нарядам і не дуже широкої комплектації, виробник тримає марку: використовує якісні матеріали і все так само уважний до складання. Персонаж

Ліззі Хартс - дочка Королеви Черв'яків і спадкоємиця трону Країни Чудес. Вона любить побешкетувати, але зовсім не зла. Дівчина віддає перевагу червоно-чорну гаму і просто обожнює сердечка. Образ ляльки повністю відповідає екранному.Релізи

На сьогоднішній день у продажу можна знайти наступні випуски ляльки.

Базова лялька Ліззі Хартс є дуже популярною. Вона упакована в традиційну для серії коробку, виконану у вигляді книги. В сет входить підставка, гребінець, щоденник. Лялька вбрана в ефектне плаття, колготки (знімні, не молдированные), має сумочку у формі серця. Вартість стартує з 29 доларів.

Величезний ігровий набір із серії «Весна навиворіт» (Spring Unsprung), в який крім ляльки входить безліч аксесуарів і коробка-будиночок, коштує в середньому 180 доларів.

Колекція «Книжкова Вечірка» (Book Party), випущена в 2015, бюджетна. Лялька Ліззі вбрана в просте, але якісно зроблене і красиве плаття, упакована в невелику коробочку. Віддати за покупку доведеться близько 15 доларів.

У тому ж 2015 світ побачив колекцію «Дорога в Країну Чудес» (Way too Wonderland). Крім Ліззі Хартс у серію увійшли ляльки Кітті Чешир і Мэдделин Хэттер, історії яких теж пов'язані з казкою Льюїса Керрола. Ошатна Ліззі з цієї колекції в середньому коштує близько 35 доларів.

Існує ще один ігровий набір. У нього входять Ліззі Хартс, Хантер Хантсмит і Серайз Худ. Сет із трьох ляльок обійдеться в 90 доларів.

Правила покупки

Найвірніший спосіб купити оригінальну ляльку Ліззі Хартс від «Маттел» передбачає придбання в офіційному магазині. Без праці можна знайти оригінал і в іноземних інтернет-універмагах, таких як Walmart і Amazon.

Можна довіряти вітчизняним великим торговельним мережам, що пропонує сертифікований товар. Але покупка в інтернет-магазині пов'язана з ризиком.

Пам'ятайте, оригінал завжди якісно упакований. Взуття має високу деталізацію, присутні аксесуари. Ліззі легко дізнатися. Ця лялька в даний час випускається тільки на звичайному тілі EAH, її руки на шарнірах гнуться в зап'ястях і ліктях, а ноги лише в колінах. Плечові і стегнові суглоби теж шарнірні. На обличчі Ліззі з будь-якої колекції намальоване сердечко навколо лівого ока.

Репліка виглядає інакше. Вона не так вже схожа на персонаж мультфільму. Замість розкішного червоного присутній тривіальний рожевий (наприклад, у волоссі). Сумка у вигляді яблука більше підійшла б Еппл Уайт, а не Ліззі, тобто про витриманому стилі говорити не доводиться.

Підробки в більшості своїй мають невисоку вартість, яка обумовлена низькою якістю і сумнівним походженням матеріалів. Аксесуари та одяг виконані недбало, прошивка голови погана, мейк зроблений недбало.Категория: Отношения