МІСЯЦЬ У СТРІЛЬЦІ


Опубликованно 05.12.2017 06:14

МІСЯЦЬ У СТРІЛЬЦІ

МІСЯЦЬ у СТРІЛЬЦІ

Коли пишу пости про Місяць, завжди ще і ще раз запитую себе, що ж таке Місяць у нашому житті? І відповідей безліч... Але якщо коротко і ще раз: Місяць це відчуття Світу навколо нас і наша реакція на середовище. І наша основна життєва потреба. І все це - несвідомо.

Отже Місяць у Стрільці...Взагалі, Стрілець-це така весела перепочинок між двома суворими знаками Скорпіоном і Козерогом. Тому тут Луна –показник людини, дружелюбно контактує зі Світом. Тут немає підозрілості Скорпіона і закритості недолюбленного Козерога. Стрільці-широкі і добродушні люди , а Світ –це місце, де можна себе проявити.

Взагалі Місяць у всіх вогняних знаках сприймає Світ як місце прояви себе дорогого. Тут немає сумнівів! Вперед! Правда в Стрільці це виражено на зовсім іншому якісному рівні, ніж в Овні або у Леві. Стрілець-це вже «дорослий» знак, тут і способи заяви про себе «дорослі». І все ж. Місяць у Стрільці дає дуже позитивних людей. Адже основна якість Стрільця — непереможний, неискоренимый оптимізм, виникає тому, що доля занадто часто робить йому подарунки. Стрільці дуже щасливі! А Місяць несвідомо налаштована саме на удачу. Вона «знає» що все буде відмінно.

А тепер до деталей. Місячні Стрільці - це масштаб в житті. Тут немає бажання зациклюватися на дрібницях. Живуть широко, на повну котушку. Привітні, відкриті, товариські. Не заморочуються на побут. Великодушні. Місяць у Стрільці не тривожиться. Тут взагалі важливо відчувати перспективи. На низькому рівні людина буде просто витрачати життя. Але трохи вище-і питання про сенс життя з'явитися сам собою. І потягне Місячного Стрільця за горизонт. В подорож довжиною в життя. І не важливо , чи буде воно буквальним або віртуальним, але душевна потреба в розширенні меж буття закладена в кожному Місячному або Сонячному Стрільці. Тут немає і не може бути «лялькування» в своїй нірці.

Важливо бути значущим. Власне, несвідомо такі товариші вже вважають себе значущими і не сприймають зневажливого ставлення до себе. Чудово орієнтуються в будь-яких ієрархій, на інтуїтивному рівні осягаючи, як тут все влаштовано і вибираючи правильну поведінку. І стають авторитетами у своєму середовищі. Не лідерами! ( це важливо).Просто тема Стрільця-це Вчитель. І Місяць в цьому знаку дає природний авторитет+ бажання вчити. Чи повчати. Ну, гаразд-давати поради, скажімо так.

З боку може здатися , що чоловік дещо пихатий. Скажу відразу-буває, але не 100%. Стрільці взагалі то дуже доброзичливі , але ось парадокс-не терплять панібратства. А Місяць-це неусвідомлена реакція , коли наступають на хвору мозоль. Тому в деяких випадках можливі такі прояви як пафос або задертий ніс. Знахабнілому людині вкажуть на його місце в ієрархії( у кожного вона своя). Тут взагалі важливо мати статус.

Важливий предмет для гордості. А по Місяці-це сім'я в першу чергу, якийсь дуже значущий родич, яким прийнято пишається. Часто це вчителі в хорошому статус, професура, священики. Мати дуже значуща фігура. Важливо щось з себе представляти, тому людина мотивована на навчання або кар'єру. Несвідоме прагнення досягти високого соціального положення. Можна взагалі бути без освіти, але обертатися у високому соціальному колі.

На побутовому рівні інтерес до політики і взагалі широкий кругозір. Коло інтересів дуже широкий , це такі побутові политинформаторы і економісти . Які користуються авторитетом у своєму оточенні. Часто йдуть в релігію. Причому свідомо і зі знання «матеріалу». Це потреба душі. Релігія може бути абсолютно різною. Для звичайних людей-релігія місцева,

для «просунутих» -ніж «подвинутее» тим краще. У будь-якому випадку-це НЕ атеїсти. Тут надто повне розуміння на внутрішньому рівні пристрої Світобудови і найімовірніше буде створена своя Космогонія, але присутність Божественного - обов'язково.

Взагалі Місяць-це про наш відпочинок. І тут звичайно тема подорожей дуже актуальна. Довго сидіти в своєму маленькому містечку( будь-якого масштабу) Місячні Стрільці не можуть. Всі люблять подорожі, але Місячним Стрільцям вони життєво необхідні.

Або якісь цікаві ризикові справи. Дуже люблять швидкість, квести, які то пошукові експедиції де «під крилом літака про щось співає» тайга або джунглі, яхта в океані-взагалі мрія. Викинуло на безлюдний острів-це треба ж пощастило. Я утрирую звичайно. Більш того-при , наприклад, Сонце в Раку навряд чи людини понесе на інший кінець світу. Але ...це завжди авантюристи. Завжди. І романтики . Спосіб життя такий-авантюрно-пригодницький.

Невеликий відступ/роздум... Ця пристрасть до ризику невже від злої Зірки Антарес, цього варта Заходу? Антарес, цей Страж Минулого, Зірка сузір'я Скорпіон-але проявлена у Стрільці. Зірка мертвотно-зелена, блідий Вершник .Дає, до речі, гонщиків або льотчиків випробувачів , полководців і чорних магів при з'єднанні з особистою планетою людини. А з Місяцем у Стрільці конкретно це буде дивні перепади настрою, бажання ризику і пристрасть до активних дій на рівні руйнування. У будь-якому випадку-це завжди люто.Так що раджу тим, хто відчуває в собі пристрасть до саморуйнування-поцікавитися, де в його гороскопі варто Антарес.

Відступаючи-хочу в найближчому майбутньому зробити пост про Зірок в гороскопі. Кому цікаво-будь ласка, заходьте.

Повернемося до Місяці в Стрільці . Давайте поговоримо про гендерні ролі. Дівчина з таким становищем, зрозуміло , дуже активна, знає собі ціну ( і це висока ціна, дами), веде світський спосіб життя, Навряд чи кине кар'єру заради побуту. Тут швидше буде вибір між кар'єрою та даун-шифтингом десь на Барбадосі. Тут взагалі тема особистої свободи сильна , тільки Водолії можуть змагатися. Господині звичайно «ахові», ну що робити...Тут простіше найняти прислугу, якщо є така можливість, ніж випробовувати такі муки. Але будинок-відкритий, тут всім раді.

Так:

або так:

Дитині постараються дати найкращу освіту, і прищепити філософські поняття-про сенс життя, про Шляхи і Призначення. Тут не бездумне існування. А дитина з Місяцем у Стрільці спочатку дружелюбний і великодушний . Це гарне психічне здоров'я.

Але в крайності звичайно краще не впадати...

Чоловік з таким положення Місяця так само буде тяжіти або до зміни місць або до статусності. Дружину шукає свого рівня або вище. Потрібна «дівчинка з хорошої сім'ї» освіта вітається. Дружина такого чоловіка здатна добре підняти його кар'єрними сходами. При цьому ніякої рутини! Дружина не повинна напружувати! Широта поглядом, добродушність, хороші мізки з часткою іронії – та заради бога, не турбуйте по дрібницях! До речі, таких чоловіків ( та й жінок) важко «загнати» в шлюб. В основному –це незалежні по своїй глибинній суті люди, вони майже байдужі до родинним зв'язкам і взагалі схильні до самотності.

Натисків і тиску не люблять. При тиску постараються просто втекти. І ось декілька порад від Ліндсі Гудман . Вони стосуються Стрільців, але повірте-Місяць дає ще більш глибоку реакцію, тому що це тема підсвідомості. Тут людина сама не розуміє, чому він так тяжіє до свободи, але вона йому конче необхідна. Тому якщо ви хочете вийти заміж:

«Не будьте ревнивою і підозрілою. Дозвольте йому гуляти на довгому повідку. Не розпитуйте, де він був, не влаштовуйте істерик, не нийте і не погрожуйте, що залишите його. Надайте йому повну свободу, постарайтеся дивитися на світ його очима і прийняти його правила гри.

Будьте рухомий. Любіть спорт. Ходіть з ним у походи. Заведіть собаку (переважно велику). Будьте щедрою, розкутою і захопленої. Дайте йому зрозуміти, що в вас живе той дух свободи, що і в ньому. Переконайте його в тому, що, крім нього, є ще маса інших інтересів у життя. Скажіть йому, що ви також хочуть з'єднати з ним своє життя, якщо він і надалі зобов'язується не порушувати вашої волі. В іншому випадку, на жаль, доведеться розлучитися, мило посміхнувшись скажіть, що незважаючи ні на що, ви залишитеся друзями».

Про здоров'я:

Ураженнями найчастіше схильні стегна, легені, печінка, руки, плечі і кишечник, сідничний нерв. При ураженої Місяці-аварії, травми. Адже Стрілець дає поривчастість . Але Місяць у Стрільці не дасть відлежатися лікарняному ліжку, а одужання зазвичай відбувається на диво швидко. Взагалі Місячні Стрільці не можуть хворіти. Є поломка - її треба усунути. Якщо це «надовго»-це привід для реальної депресії, т. к. терпіння не чеснота Стрільця. Тут важливо залишатися оптимістом-адже це вірний запорука одужання.

А зараз я просто перерахую відомих людей з Місяцем у Стрільці -і Ви зрозумієте в чому тут «цимус».

Юрій Гагарін, Сергій Корольов, Микола Бухарін, Костянтин Станіславський, Академік Володимир Вернадський, Казимир Малевич, Льюїс Керрол, Альберт Енштейн, Пабло Пікассо, Микола Коперник, Вольфганг Амадей Моцарт...Такі от люди! Душа , що рветься за горизонт. Розширення меж Світу як основна життєва потреба.

Хочу показати карту людини Епохи Відродження, Миколи Коперника, тим більше що карта , як з'ясувалося, отректифицирована.

Микола Коперник 19 лютого 1473 р., Торунь, Королівська Пруссія, Королівство Польське 17:13

Місяць у Стрільці у поєднанні з Юпітером і в 5 будинку . 5 будинок-це будинок творчості! А Місяць дає просто життєву потребу в творчості і потреба в іграх з Богом. Юпітер розширює і веде за собою, Стрілець дає енергію. Людина просто фізично не може залишатися в рамках соціуму і вести той спосіб життя, який йому належить. Тут Космічні запити та інтуїція.

Ну і ще –це достаток, звичайно. І в цілому оптимізм. Досить цінна якість Душі, враховуючи навколишнє життя. Батьки були заможними купцями, і діти не знали бідності. Правда чума забрала й матір і батька, але тут же з'явився дядько по матері - і о диво, знову ж всі були прилаштовані.

Знову ж таки-Місяць у Стрільці і Юпітер дали Копернику ухил саме богослов'я і юриспруденцію. Точніше - визначили навколишнє середовище. І дуже добру освіту! Вони з братом вчилися в тому числі в Болонському Університеті, Там же Коперник познайомився з астронимией і «попав». Відтепер це його пристрасть. Крім студіювання праць по праву, математики та занять астрономією в Болоньї Микола вивчав грецьку мову, захоплювався живописом....Взагалі, він типовий людина Відродження. Багатофункціональний. Мозок розміром з хороший комп'ютер. Не нам рівня.

Він взагалі везунчик! Ухитрився зробити всі відкриття, будучи церковником , і без всяких напрягів для здоров'я типу диби або іспанських чобіт.

Я навмисно не каюсь тут теми його Сонця - саме воно відповідає за всі осяяння, які зійшли на Коперника. Але Місяць з Стрільці в його карті дає нам людини вічно йде за Горизонт, невтомно Творить і не боїться мріяти і вірить у свою Зірку. Це саме внутрішній, підсвідомий настрій. Потреба Душі, несвідоме прагнення кудись за межу, пошук нових світів, жага відкриттів. І настрій на краще! Як посмішка Гагаріна( а вже оптимістичніше людини важко уявити, погодьтеся). Все буде добре!

Ну і саунд звичайно тільки такий!

 

Література, якою я користувалася при написанні поста:

http://www.spletnik.ru/blogs/pro_zvezd/147414_luna-v-znakakh-zodiaka-oven

 

 Категория: Красота