У Анни Семенович виявили серйозну хворобу


Опубликованно 05.12.2017 05:24

У Анни Семенович виявили серйозну хворобу

Перед хворобами однаково безсилі прості люди та знаменитості. Про те, що все життя живе з серйозною хворобою, розповіла відома російська співачка Анна Семенович. Читайте подробиці далі у матеріалі.

Поки наші читачі обговорюють новий тролінг Максима Галкіна, відома поп-співачка з Росії Ганна Семенович зізналася, що живе з захворюванням, яке переслідує її все життя. Як виявилося, у неї алергія на запахи, яка приносить великий дискомфорт у життя.

Про це артистка розповіла в інтерв'ю виданню Sobesednik на прем'єрі нового парфуму її приятеля Міті Фоміна.

У мене алергія на запахи, тому мені дуже важко підбирати собі парфум. Я не можу пробувати їх. Тому мій самий улюблений аромат – це запах чистоти!

Відомо, що алергія на запахи — не дуже поширене захворювання, але дуже негативно впливає на життя людини. Фахівці відзначають, що коріння цієї хвороби лежить в розладах нервової та ендокринної системи, а також травмах відділів головного мозку. Проявляється алергія на запахи майже так само, як і звичайна алергія на що-небудь інше. Шанувальники сподіваються, що Анна Семенович все ж навчилася справлятися з симптомами хвороби.

А ми нагадаємо, що зараз також на вустах новину про те, що Вікторія Бекхем знову рятує свій шлюб.Категория: Шоу-бизнес