Джамала розповіла про свої страхи і пояснила, чому гуглить себе


Опубликованно 05.12.2017 01:52

Джамала розповіла про свої страхи і пояснила, чому гуглить себе

Чого боїться Джамала? Набирає співачка в пошуковому запиті Гугла своє ім'я? На ці питання артистка відповіла в новому відео.

Джамала стала героїнею постійної рубрики "21 питання зірці" українського видання Vogue UA. Співачка зізналась, що писала листи Діду Морозу, і плакала над книгою «Мустафа Джемілєв. Незломлений», яку написали Севгиль Мусаєва і Алім Алієв.

Артистка також назвала три своїх найбільших страху. Дивно, але дівчина, яка провела більшу частину життя в Криму, боїться моря.

Я не люблю бути довгий час сама. Ще я боюся висоти. І я боюся моря.

Раніше співачка розповідала, що її батьківської будинок розташований в семи хвилинах від моря, але вона рідко ходила на пляж, так як це потрібно було "заслужити" роботою в городі або в саду. Нещодавно Джамала зізналася, що нудьгує по морю.

На питання кореспондента, гуглить вона своє ім'я, Джамала відповіла "так". Тут же співачка пояснила, чому вона це робить.Не дуже часто, але якщо трапляються якісь скандали або що-небудь ще, мені дуже цікаво дізнатися, що пишуть, подивитися заголовки. Дивлюся, але дуже рідко.

Нагадаємо, минулого тижня Джамала опублікувала рідкісний знімок з батьком.

читати також Співачка Джамала прокоментувала чутки про вагітність (ВІДЕО)

Більше новин з життя зірок читайте у нашому розділі "Новини шоу-бізнесу".Категория: Шоу-бизнес