Пряма форма брів як головний б'юті-тренд 2018 року


Опубликованно 04.12.2017 19:46

Пряма форма брів як головний б'юті-тренд 2018 року

Мода на брови знову зазнає змін. Тепер одним із головних «броу-трендів» є прямі, як лінійка брови.

Як тільки не змінювалася мода на брови за останні кілька років. Вони не дають спокою всім б'юті-інсайдерам, які постійно створюють новий тренд. Так, давай розберемося, як будуть виглядати модні брови в 2018 році.

Так, всі ми знаємо, що правильна форма брів відіграє важливу роль в загальному б'юті-образі. Тому, формою брів і їх густоті приділяється найбільша увага. Сьогодні ми хочемо поговорити з тобою про новий тренд на прямі брови.

Тренд на прямі брови, як і багато інших, прийшов до нас з Кореї. І нововведення обіцяє стати новим головним трендом 2018 року. Адже не вигадувати нову форму брів і вправлятися у створенні зігнутої або дуже густий форми.

Ця форма брів вже припала до душі багатьом голлівудським красуням: таким як Емма Уотсон, Наталі Портман, Джессіка Альба та інші.

Така любов до прямій формі брів обумовлена тим, що у більшості юних дівчат, незаймані пінцетом брови мають саме прямою формою. А це значить, що подібний тренд не вимагає багато сил і часу, але ти все одно будеш красунею.

Голосування А тобі подобається пряма форма брів? Голосуй! Так, дуже круто!6 Так, але не для меня4 Ні, це не красиво3 Інше в комментариях0 Так, дуже круто!Так, але не для менеНі, це не красивоІнше в коментаряхcheckboxКатегория: Мода