Наречена Федора Бондарчука кардинально змінила імідж: Пауліна Андрєєва підстриглася "під хлопчика"!


Опубликованно 04.12.2017 14:00

Наречена Федора Бондарчука кардинально змінила імідж: Пауліна Андрєєва підстриглася

Кіно вимагає великих жертв: цю аксіому знають всі, хто причетний до індустрії. В першу чергу, жертви стосуються зовнішності. Тому у мережі обговорюють той факт, що Пауліна Андрєєва підстриглася "під хлопчика". Наречена Федора Бондарчука змінилася кардинально, і її буквально не впізнати!

Не тільки Юлія Висоцька пожертвувала волоссям заради ролі. Тепер вирішила дивувати своїх глядачів Пауліна Андрєєва, 28-річна наречена Федора Бондарчука, яким приписують то швидке весілля, то розставання.

Кохана Федора Бондарчука, актриса Пауліна Андрєєва, повністю змінилася. Дівчина попрощалася з довгими локонами і підстриглася "під хлопчика". Ще недавно вона виглядала, як на фото нижче.

Тепер же Пауліна Андрєєва може похвалитися короткою стрижкою "під хлопчика". На такі зміни наречена Бондарчука пішла заради ролі у виставі режисера Олександра Молочникова, приуроченого до 100-річчя Жовтневої революції "Світлий шлях. 19.17".

Є, звичайно, і ті, хто впевнений, що Пауліна Андрєєва одягла перуку, але більшість все ж впевнена, що актриса і правда пожертвувала волоссям заради драматичної ролі. Але треба відмітити, що цим вчинком вона свою красу не зіпсувала.

читати також Вагітна наречена Кріштіану Роналду написала йому зворушливе любовний лист

До речі, зараз всі говорять про прем'єру кліпу "Це моя ніч Насті Каменських.Категория: Шоу-бизнес