Всі результати 1/4 Кубка України. "Динамо", "Шахтар" і "Дніпро" знову разом

Опубликованно 04.12.2017 10:44

Всі результати 1/4 Кубка України.

Вчора відбулися матчі чвертьфіналу Кубка України. На всіх стадіях турніру в цьому сезоні команди проводять по одному поєдинку, тому відразу стали відомі всі учасники півфіналів. Коли пройде жеребкування поки невідомо, але намічені зустрічі 1/2 на 18 квітня наступного року.

Першим пробився в півфінал "Маріуполь", який свій матч проти "Ворскли" у Полтаві почав раніше. Команда пропустила першою, але здобула вольову перемогу 2:1, тим самим взявши реванш за нещодавню поразку в чемпіонаті України.

Наступними з завданням впоралися кияни. Які в непростому поєдинку обіграли "Десну" з першої ліги. "Динамо" забили швидкий м'яч, але ініціативою після цього володіло не дуже довго. Черниковская команда могла як зрівняти рахунок, так і вигравати, але замість цього на останній хвилині пропустила контратаку - 2:0. Можливо, все могло скластися інакше, якби ще в першому таймі суддя зарахував гол господарів, але замість цього він зафіксував фол на голкіпера.

А от у "Шахтаря" з "Вересом" проблем не виникло. Гірники розкатали суперника 4:0 і тепер готуються зробити те ж саме вже в найближчому турі чемпіонату України. До речі, в півфіналі донеччани цілком можуть зустрітися з дніпрянами, яких у минулому сезоні перемагали на цій же стадії турніру 1:0. "Дніпро-1", як тепер називається команда, зараз виступає у другій лізі, але це не завадило підопічним Дмитра Михайленка пройти в 1/2. Правда, вирвати путівку вони змогли лише в овертаймі (2:1). У поєдинку проти "Львова" на виїзді "Дніпро-1" пропустив першим, зміг зрівняти рахунок незадовго до закінчення основного часу, а вирішальний гол команда оформила на останній хвилині ігрового часу, коли всі вже готувалися до серії пенальті.