Фарбування волосся у відтінку «крем-сода», як головний тренд зими 2018 (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)


Опубликованно 03.12.2017 05:40

Фарбування волосся у відтінку «крем-сода», як головний тренд зими 2018 (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)

Сучасна б'юті-індустрія надала нам величезний вибір серед яскравих і сміливих відтінків у фарбуванні волосся, а це означає, що тепер нам хочеться чогось натурального і спокійного. Відтінок волосся «крем-сода» приходить на допомогу.

Якщо весь рік ми фарбували волосся в платинові відтінки, експериментували з пастельним фарбуванням волосся, а потім приміряли на себе руде волосся, то настала пора зупинитися. Передвісником зимового «спокою» виявився відтінок смокі-блонд.

Фарбування волосся у відтінку крем-сода — це теплий і універсальний блонд з нотками медового відтінку, який відмінно виглядає на дівчатах всіх цветотипов.

Складно сказати напевно, до якого каноничному «поділу» квітів відноситься цей відтінок — шатенка або блондинка. Тут на чолі майстерне поєднання золотистого, бежевого і світлого відтінків.

Світові колористи описують цей відтінок наступним чином“Він теплий, насичений, спокусливий і легко адаптується як до блонду, так і до темним волоссям», — каже Санні.

Якщо подивитися на фотографії знаменитостей, які вже встигли приміряти на себе модне фарбування волосся, а саме Джіджі Хадід і Елізабет Олсен, то можна помітити, що їх відтінок здатний додавати зачісці об'єму.

Об'ємний ефект створюється за допомогою технології высветленния пасом біля обличчя. Домогтися такого ефекту можна тільки з допомогою професіонала. Не варто намагатися провести цей експеримент в домашніх умовах.Категория: Мода