Скинути вагу: вибираємо зачіску, яка візуально стрункішою (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)


Опубликованно 30.11.2017 09:54

Скинути вагу: вибираємо зачіску, яка візуально стрункішою (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)

Зачіска або стрижка, які візуально допомагають скинути кілограми — звучить, як сама чарівна мрія, якій не судилося збутися. Однак, це не так, адже ми підібрали для тебе цілу купу зачісок, які будуть візуально стрункості.

Стрижка взагалі володіє чарівними властивостями. Правильна зачіска допомагає виглядати дорожче, вона піднімає настрій і є знаком до нового життя. Також є зачіски, які роблять твій образ миліше і ті, які роблять молодші.

Зачіска несе в собі дуже багато функцій, саме тому ми так багато приділяємо своїм волоссю. Вона не тільки радує нас, піднімаючи настрій, але і допомагає виглядати краще.

Тому, ми вирішили поговорити з тобою про те, які зачіски допоможуть візуально скинути вагу.Градуйована стрижка

Градуйована стрижка відмінно підійде для дівчат з довгим волоссям. Ступенева або градуйована стрижка з кількома переходами в довжині по всій зачісці візуально робить стрункішою.

Це відбувається за рахунок того, що обсяг і перехід, якого дозволяє досягти градуйована стрижка візуально подовжує обличчя, роблячи пухкі щічки не такими помітними.

Довга чолка

Тут є важливий нюанс — коротка або пряма чубчик тільки зіпсує положення. Однак, довга — коса або розділена чубчик дозволить також візуально подовжити обличчя, закривши щоки і зробивши форму особи тонше.

Асиметрична зачіска

Як ми знаємо, асиметрична зачіска дозволяє приховати багато недоліків. Але крім цього вона ще й найкраща подруга стрункості. Асиметрична стрижка допомагає скорегувати круглу форму обличчя, завдяки пасмам і косому пробору. Останній, до речі, здатний вирішити безліч проблем.

Великі локони

Великі локони, кучері також відмінно допомагають візуально скинути вагу. За рахунок своєї об'ємною текстурою і «великих розмірах», вони візуально прибирають пару-трійку сентиментів у ширину.

{media_gallery_X}Категория: Мода