Два українця з трьох пропустили дербі в чемпіонаті Бельгії

Опубликованно 21.11.2017 06:56

Сьогодні в чемпіонаті Бельгії очікувалося українське дербі – матч у Льєжі між месным «Стандардом», за який виступає Валерій Лучкевич, і «Кортрейком», за який з нинішнього сезону грають Євген Макаренко і Філіп Будковський. Матч відбувся, льежцы виграли – 3:1, але на поле вийшов лише один з трьох заявлених українців.

Це Макаренко традиційно зайняв місце на лівому фланзі оборони «Кортрейка». Будковський залишився в резерві у гостей, Лучкевич – у господарів. По ходу зустрічі їх поява на полі не було. Хоча, можливо, в розвиток подій втрутилися видалення.

Гості залишилися в меншості на 37-й хвилині, коли рахунок був уже 2:1 на користь «Стандарда». А господарі втратили одного футболіста на 62-й хвилині, коли рахунок був 3:1.

Ця перемога дозволила «Стандарду» набрати 12 очок у 10 турах і піднятися на 9-е місце в турнірній таблиці. А «Кортрейк» залишився на 13-му (9 очок).

Категория: Спорт