Без Мессі збірна Аргентини здалася на милість африканцям

Опубликованно 21.11.2017 05:56

Пристойним конфузом для збірної Аргентини обернувся товариський матч з командою Нігерії, який латиноамериканці провели в рамках виїзду в Росію. Трьома днями раніше підопічні Хорхе Сампаоли в Москві обіграли збірну Росії – 1:0 (єдиний гол на 86-й хвилині забив Агуеро), а сьогодні вели в рахунку в Краснодарі в грі з Нігерією – 2:0. На 27-й хвилині Аргентину вперед вивів екс-партнер нашого Коноплянки з «Севільї» Банега, а на 36-й Агуеро оформив другий гол.

Перед самою перервою Нігерія один м'яч відіграла – постарався Ихеаначо, який цього літа змінив «Манчестер Сіті» на «Лестер». Йшла 44-я хвилина.

А другий тайм аргентинці програли вчисту. На 52-й і 54-й хвилинах Ихеаначо виступив у ролі асистента, а голи забивали Ивоби з «Арсеналу» і вийшов на заміну Ідову з російського «Амкара». На 73-й Ивоби поставив, як виявилося, крапку в цьому захоплюючому поєдинку – 4:2.

Можливо, збірної Аргентини не вистачало Мессі. З росіянами він провів на полі 90 хвилин, з нігерією залишився за межами обойми.

Категория: Спорт