Ксенія Бородіна стала на захист Айзы Анохіної, яка виступила проти Гуфа


Опубликованно 15.11.2017 00:38

Ксенія Бородіна стала на захист Айзы Анохіної, яка виступила проти Гуфа

Після скандального дисса Айзы на Гуфа світ російського шоу-бізнесу розділився на два табори: одні виступають за Гуфа, інші підтримують Айзу в публічних розборках з колишнім чоловіком. Так, відкрито висловила свою підтримку Анохіної телеведуча з "Дому-2" Ксенія Бородіна.

Нагадаємо, що з-за трека Гуфа про нового чоловіка Айзы почалися публічні з'ясування стосунків між колишнім подружжям. У підсумку Айза Анохіна випустила дисс на Гуфа, який став справжнім хітом мережі. У тексті хіта вона пообіцяла колишньому чоловікові, що заборонить йому бачити сина (не будемо перераховувати весь список претензій Айзы до Гуфу).

У підсумку В цій драмі Айзу Анохіну підтримала Ксенія Бородіна, яка і сама колись пережила зраду чоловіка. Так, подивившись провокаційний дисс Suprem (Guf R. I. P.), Ксенія Бородіна в Instagram звернулася до подруги зі словами підтримки.

Не важливо красиво це чи не гарно, мовчати ніколи не варто, якщо це справа честі, якщо це сім'я, якщо ти вважаєш так краще, значить роби! Звичайно це ваші справи і ваші розборки і тільки ви таким способом або іншим все зумієте вирішити, іноді людям простіше це робити через публіку, іноді наодинці, в будь-якому випадку, потім все стає неважливим. Прийдете до угоди в будь-якому випадку, адже є той хто об'єднає у всіх питаннях.

Очевидно, що Ксенія Бородіна вирішила підтримати Айзу Анохіну не тільки з-за хайпи, але і у зв'язку зі своїм досвідом. Після зради Курбана Омарова багато знаменитостей також заступилися за зірку "Дому-2". Очевидно, вона вирішила віддати цей борг.

Я підтримаю тебе завжди, адже ти моя подруга і вірний товариш по життю. це найцінніше, коли в людей які тебе оточують , можна побачити силу духу, характер і цю саму надегу.

Так що можна зробити висновок, що Айзе Анохіної з друзями пощастило. Нагадаємо, що вчора репер Гуф зізнався в любові Айзе після її скандального кліпу.Категория: Шоу-бизнес