Несподівано: заручини принца Гаррі і Меган Маркл може зірвати один цікавий факт


Опубликованно 15.11.2017 00:38

Несподівано: заручини принца Гаррі і Меган Маркл може зірвати один цікавий факт

У нас новину, яка докорінно може вплинути на відносини принца Гаррі і Меган Маркл. Як виявилося, вони далекі родичі! Читайте подробиці далі у матеріалі.

Поки в мережі обговорюють історію знайомства принца Гаррі і Меган Маркл, а також їхні плани на весілля, з'явилася одна цікава деталь, яка може зруйнувати плани на заручини пари.

Так, нове розслідування британського видання The Mail on Sunday свідчить, що закохані — родичі. Однак спорідненість це дуже і дуже спірне, тому що загальний предок молодих людей, якого підрахувало видання, жив в Англії в XV столітті. Але все ж цей факт має важливість для королеви Єлизавети, яка і без того скептично налаштована щодо майбутньої невістки.

Якщо заглибитися в результати дослідження, то стане відомо наступне: верховний шериф графства Дарем Ральф Боуз жив з родиною в замку Стретлам. Батько Меган по материнській лінії — прямий нащадок його правнука Крістофера Хассі, що переїхав в Америку в 1632 році. А Королева Єлизавета II — далекий нащадок брата Ральфа. Тому Меган Маркл, яка може кинути кіно заради принца, і доводяться один одному далекими родичами.

Тепер же головним моментом залишається той факт, як відреагує на цю ситуацію королева Єлизавета, яка спочатку не схвалювала Меган, а заради чаювання з нею принц спеціально навчав улюблену етикету.

читати також Серіал "Картковий будиночок" закрили через скандал з Кевіном Спейсі

Ми стежимо за ситуацією і нагадуємо, що зараз у всіх на вустах новину про те, як вагітна Кейт Міддлтон вийшла на тенісний корт.Категория: Шоу-бизнес