Бронзинг волосся: сексуальне забарвлення або новий тренд в сучасній колористиці (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)


Опубликованно 15.11.2017 00:30

Бронзинг волосся: сексуальне забарвлення або новий тренд в сучасній колористиці (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)

Новий тренд у фарбуванні волосся не обіцяє кардинальних змін у зовнішності та ядерних відтінках, але по праву вважається одним з сексуальних варіантів зачіски. Давай розберемося, що це за бронзинг волосся такий.

Бронзинг волосся — це своєрідна відповідь на складні і натуральні відтінки такі, як громбре чи фарбування фламбояж. Бронзинг нагадує відомим нам контуринг волосся, але зі своїми нюансами.

Так, фарбування бронзинг офіційно визнано найсексуальнішим відтінком волосся за останній рік. І найцікавіше, що його ввели не професійні колористи.

Так вийшло, що головні красуні Голлівуду – Емілі Ратаковски і Роузі Хантигнтон-Уайтлі практично в один час вирішили оновити свій відтінок волосся. Вони оновили свої натуральні відтінки за допомогою спокусливого золостисто-бронзового.

Не складно здогадатися, що цей тренд не вимагає зміни іміджу і кардинальних змін в твоїй зовнішності. Все навпаки. Бронзинг дозволяє тонувати волосся так, що це робить колір більш теплим і насиченим, підкреслює головні переваги твоєї зовнішності.

Більше того, ця техніка фарбування волосся візуально освіжає образ, роблячи його більш цікавим. І, звичайно, підходить, як блондинкам, так і брюнеткам.

Фарбування для блондинок передбачає тонування пасом у особи, а для брюнеток — освітлення по периметру.

Судячи з того, як це фарбування сподобалося великій кількості зоряних красунь, можна з упевненістю сказати, що бронзинг з нами на довго. І це тільки початок.Категория: Мода