Рідкі матові помади для губ, які необхідно спробувати до кінця року


Опубликованно 14.11.2017 19:24

Рідкі матові помади для губ, які необхідно спробувати до кінця року

Рідкі матові помади стали одним з головних б'юті-відкриттів 2017 року. Зручні у використанні і носінні, з яскравими і насиченими відтінками вони підкорили серця багатьох дівчат. Тому ми зібрали для тебе підбірку кращих рідких помад для губ, які ти просто зобов'язана знати і спробувати.

Якщо класична матова помада для губ повільно відходить на другий план, а блиски для губ не дають бажаного ефекту, то на допомогу приходить рідка помада. Це засіб, який здатний створити насичений, а головне стійкий макіяж губ.

Звичайно, матові текстури повільно відходять на другий план, поступаючись тренду на гліттер, але це не означає, що б'юті-індустрія вирішила спустити їх у «смітник».

Рівне покриття, насичений і стійкий макіяж губ — цього тобі допоможе досягти тільки рідка помада. Крім цих незаперечних переваг, у неї є ще одне — рідка помада визнана найбільш зручним косметичним продуктом.

Тобі не потрібен олівець для губ і впевненість персонажа Джейсона Стетхема, щоб правильно намалювати губи. Їх щіточка відмінно повторює контур, що дозволяє за короткий термін зробити стильний, стійкий, а найголовніше насичений макіяж губ. Додай до цього трохи тонального крему, контуринга, туші для вій і твій ідеальний денний або вечірній макіяж готовий.Категория: Мода