Підстрижися: вибираємо стрижку для своєї форми особи (ПОВНИЙ ГІД)


Опубликованно 14.11.2017 19:24

Підстрижися: вибираємо стрижку для своєї форми особи (ПОВНИЙ ГІД)

Вибір стрижки, яка буде не тільки трендової, але і підходить під твою зовнішність — справа дуже важлива і відповідальна. Адже, саме головне в нашому образі актуальність трендів (але і це теж не можна списувати з рахунків), але те, наскільки підходять всі аспекти образу особисто нам. Наприклад, якщо ти все життя ходила з темним волоссям, але вирішила зробити світле забарвлення, яке не підходить під твій кольоротип — буде виглядати дивно і не привабливо.

Цей принцип найбільш актуальним при виборі стрижки. Коли ми говоримо про квадратну, овальну та інші форми обличчя ми не намагаємося образити власниць однієї і виставити ідеальними дівчат з іншою формою особи. Тут немає градації на "красиво і не красиво", але є градація на привабливість і комфортність.

Тому, стилісти і витратили величезну кількість часу на те, щоб створити максимально підходящі стрижки для кожної дівчини, які будуть тільки покращувати наші зовнішні дані. Але навпаки.

І запам'ятай, якщо твій стиліст-перукар розповідає-радить з приводу тієї чи іншої стрижки, принижуючи твої зовнішні дані, то просто біжи звідти далі, ніж бачиш. Фрази в стилі "я б запропонував тобі таку стрижку, але з твоїми щоками воно буде не дуже", як мінімум некоректними, а як максимум, несправедливі, неправильні й образливі. Кругле обличчя

У стилістиці кругле обличчя вважається найбільш проблемним з-за того, що погано підходить під сучасні стандарти краси. Але коли нас хвилювали стандарти, якщо ми всі індивідуальні, а красиву зачіску можна отримати в будь-якому випадку? До того ж, приклад таких зоряних красунь, як Міранда Керр і Емми Стоун, м'яко кажучи, заспокоює.

ДИВИСЬ ? зачіски для круглого обличчя

Квадратне обличчя

Квадратну корму особи не люблять через те, що (по канонах) воно позбавлене м'яких і жіночних рис. І вважається, що дівчатам з квадратною формою обличчя варто максимально фарбуватися і виділяти ті самі жіночні форми. Все це поділ максимально суб'єктивно. І потім, Анджеліна Джолі не жіночна?

ДИВИСЬ ? зачіски для квадратного особи

Видовжене обличчя

Подовжена форма обличчя вважається однією з найбільш менш проблемних (особливо, у порівнянні з тими, про які ми розповідали раніше). Жіночні риси і тонкі вилиці дають більше поля для роботи і дозволяють створити більшу кількість зачісок. Це єдина перевага, яке, також, дуже суб'єктивно. Яскравими прикладами красунь з подовженим обличчям можна вважати Емілію Кларк і Вікторію Бекхем.

ДИВИСЬ ? зачіски для подовженого обличчя

Овальне обличчя

Овальна форма обличчя вважається ідеальною з тієї точки зору, що повна симетрія в обрисах дозволяє зробити будь-яку зачіску і буквально будь-який макіяж. Овальне обличчя, як фігура "пісочний годинник" — виграє за рахунок симетрії. Яскравими прикладами красунь з овальною формою обличчя можна вважати Адріану Ліму і Емму Уотсон.

ДИВИСЬ ? зачіски для овального обличчя

Голосування А яка форма обличчя у тебе? Голосуй! Кругле лицо326 Квадратне лицо150 Подовжене лицо159 Овальне лицо483 Кругле обличчяКвадратне обличчяВидовжене обличчяОвальне обличчяcheckbox

 ДИВИСЬ ?Категория: Мода