Сяюча Анджеліна Джолі в розкішному вбранні на премії Governors Awards 2017


Опубликованно 14.11.2017 07:30

Сяюча Анджеліна Джолі в розкішному вбранні на премії Governors Awards 2017

Анджеліна ДжоліВчора, 11 листопада, відбулася дев'ята щорічна премія Governors Awards 2017 в Голлівуді. На грандіозній події було помічено безліч знаменитостей, чиї образи і вбрання не втомлюються обговорювати в пресі. Винятком не стала і 42-річна актриса Анджеліна Джолі.

Її поява на сцені викликало бурхливі овації. Анджеліна багато посміхалася і з великою радістю вручила почесну нагороду французькому кінорежисеру Аньєс Варде, з якою актриса знаходиться в дружніх відносинах.

Аньєс Варда і Анджеліна Джолі

Для вечора Джолі вибрала сукню V-подібним вирізом від бренду Elisabetta Franchi, розшита стразами у вигляді падаючих зірок. Свій образ вона завершила з допомогою діамантового кольє і червоної помади. В цілому актриса виглядала дуже елегантно.

Кожна поява Анджеліни на світському заході приковує до неї камери всіх фотографів. Останнім часом знаменитість воліє стримані образи. Самим яскравим виходом за останній час можна вважати, коли вона з'явилася на Міжнародному фестивалі азіатського кіно в насичено жовтому платті.Категория: Гламур