Потрібна допомога людей!


Опубликованно 14.11.2017 05:04

Потрібна допомога людей!

Зізнатися чесно, я вже не вірю, що встигну пожити в Росії, де гуманне і відповідальне ставлення до тварин буде дотримуватися повною мірою сенсу цих слів.

Але я вірю в силу небайдужих, простих людей. І це вкоренилося переконання, коли я вперше побачила, як чоловіки плакали виносячи на руках покалічених собак з злощасного притулку БАНОЭКО.

Але не буду відходити від теми, з якої сюди прийшла.

Вчора, проводячи черговий безрезультатний вихідний на ґрунті нервово пережитих тижнів раніше, я зайшла в сторіс одного з волонтерів, на якого давно підписана.

Вона розповідала про свого друга-волонтера Оксані, яка допомогла їй навесні з її підопічної собакою - Кітрі. Спаниэлькой, з-за підхопленого вірусу у якої відмовили нирки і стали відмирати клітини тканини цього життєво важливого органу. Так Кітрі стала першою собакою в Росії, підключеного до апарату "штучної нирки", якій кожні кілька днів проводили діаліз. І все це час волонтер про який мова піде нижче допомагала, приютив у себе і привозячи Кітрі в клініку на час диализов (притулок з якого собака родом знаходиться в 150 км від Мск).

Це Кітрі, якщо що :)

Отже, переходжу до суті.

Як виявилося, Оксана теж є волонтером, але виключно собак-спинальників! Вона кличе їх своєю памперс-командою) Не можу сказати точної кількості, але судячи по фотографіях її аккаунта - їх порядком 10. Плюс коти (9), яких вона підібрала після смерті у однієї бабусі-збирачки.

Але навіть не це спонукало в мені написати цей пост-заклик.

Найчастіше, як це буває, життя вносить свої "корективи" у світ таких людей. У Оксани онкологія, зараз вона проходить курс хіміотерапії, але продовжує опікуватися і піклуватися про своїх підопічних. Свою недугу вона не афішує (про нього я дізналася, як сказала вище, з сторіс волотнера на якого підписана - danka_pu), але я вважаю кричущою несправедливістю той факт, що вона змушена працювати кур'єром при всіх обставинах, щоб триматися на плаву.

Звичайно, в Росії (не кажучи вже про світ), є стільки історій, з долями і гірше, але якщо у мене є хоч маааленька можливість допомогти - я б допомогла. Хоча б збалансувати ситуацію.

Вона - morozoksan

 

Всім добра, ваша nyasha.

 Категория: Красота