Канікули в США: Глюкоза злилася з місцевими жителями, вийшовши на вулицю в спортивному костюмі і без макіяжу


Опубликованно 14.11.2017 04:40

Канікули в США: Глюкоза злилася з місцевими жителями, вийшовши на вулицю в спортивному костюмі і без макіяжу

Шанувальники співачки Глюкози оцінили її природну красу під час перебування в США. Співачка підтримала місцевих жителів, вийшовши на вулицю при мінімумі засобів, що допомагають виглядати чарівно.

Співачка Наталя Іонова, більш відома під творчим псевдонімом Глюкоза, в черговий раз відправилася на відпочинок в США. І, як і багато туристів, популярна виконавиця не змогла не відзначити той факт, що місцеві жителі без зайвих забобонів ставляться до свого повсякденного зовнішнім виглядом.

На своїй сторінці в Instagram Глюкоза поділилася фото, на якому вона змінила яскравий макіяж і високі підбори на спортивний костюм. Судячи з того, якою щасливою співачка виглядає на знімку, не виникає жодних сумнівів у тому, що вона підтримує таку позицію жителів США.

Йшов 6 день моїх канікул у Нью-Йорку. І за цей час я, мабуть, разів сто встигла позаздрити американським жінкам. Вони взагалі не переймаються щодо одягу. Як же здорово, коли єдине слово, яке визначає твій стиль - ЗРУЧНІСТЬ! Тут все в спортивному і на релаксі! Чесно зізнаюся, перший час ця звичка взагалі не відпускала - було відчуття, що я забула одягнутися) Але потім я розслабилася і сказала собі: «Ей, це ж і є відпочинок». І знаєте, що? Це нереально круто! Думаєш про зовсім інші речі і не витрачаєш своє життя на безглузді забобони!

Також шанувальники Глюкози в черговий раз відзначили, що співачка дуже добре виглядає без макіяжу. Варто нагадати, що це не перший раз, коли Наталя Іонова демонструє свою природну красу в соцмережах. Днями виконавиця розмістила відеоролик свого мейк-ап перевтілення.   

Публікація від ГЛЮКОЗА (@chistyakova_ionova) 5 Окт 2017 о 9:40 PDT

Зараз також активно обговорюють помітно збільшився бюст співачки Ані Лорак на зйомках її кліпу "Новий колишній".Категория: Шоу-бизнес