Тенісисткам роздали премії за підсумками року

Опубликованно 14.11.2017 03:54

У Сінгапурі перед стартом підсумкового турніру WTA роздали премії Player Awards. Переможців назвали за підсумками голосування тенісних ЗМІ.

Тенісисткою року стала Гарбинье Мугуруса. Іспанка виграла Вімблдон, а після Відкритого чемпіонату США стала першою ракеткою світу.

В парі не було рівних швейцарці Мартіна Хінгіс і Чжань Юнжань з Тайваню. Дует виграв US Open, не програвши по ходу турніру жодного сету.

Проривом року стала переможниця "Ролан Гарос" Олена Остапенко з Латвії. Тенісистка піднялася більш ніж на 30 місць у рейтингу, увійшла в топ-10 і виступить на підсумковому турнірі WTA.

Новачком року визнана Кетрін Беллис. 18-річна американка піднялася на 35 місце в рейтингу, по ходу сезону, обігравши чотирьох представників топ-20.

Поверненням року стала переможниця US Open Слоан Стівенс. Американка пропустила 10 місяцем із-за травми, а за три місяці зуміла піднятися в топ-20.