У Португалії серф лодж їде нова хвиля


Опубликованно 14.11.2017 03:50

У Португалії серф лодж їде нова хвиля

Там приходить час, кожен серфер життя, коли він досі думає, що він (легендарний екс-чемпіон світу) Келлі Слейтер, але насправді все пішло трохи Найджел Слейтер. Ця думка виникає у мене, як я ставлять бодиборд розміру карамелі крутять з верхньої частини шоколадний фондан незабаром після шліфування від 40-годину-тушкований ромштекс, скасовуючи всі переваги день вейв-райдінга в теплові маски.

Джон гри malmqvist, колишньої шведської національної серфінг чемпіон, який надав це свято, погоджується з тим, що пріоритети змінюються. "Коли я жив на золотому березі в Австралії, після дня серфінгу я була б щаслива, щоб вирити ямку в піску і спати там," говорить він, "але в ці дні, мені потрібна хороша ліжко."

Він сидить в барі, зроблений зі старого човна, за пів-до-стелі з серферів будиночку він відкрився місяць тому, недалеко від міста Пениши, в 100 км на північ від Лісабона. Упевнений, що існує ринок для серфінгу бутик-номери з непоказним гуртожитку і будиночки на пляжі серферів, як правило, оселився в, ігри malmqvist переконаний пара шведських інвесторів, щоб допомогти з фінансами – це гостре, дерева, одягнених в трикутному капелюсі готелю є результатом.

Частина мене хоч і вуздечки. Хіба це не такий образ життя, макіяж зрада серфінг, пляж-бум походження? Як я можу переглядати сайт готелю, з його просторікування про "поза класики", або засунути голову в двері на Балі люкс, годинник і Муслін-драпірованим балдахіном і лава-рок ванній, я побоююся гіршого.

Не Джефф Спиколи (серфера грав Шон Пенн у "безтурботні часи в" Ріджмонт Хай) бути поперхнувся бонг? Не чистих на даху джакузі і валик з підкладкою Марокканський тераса на даху встати на шляху спілкування з цими хвилями? Трьох граф-перегляд тридцять-з-чим шведська серферс на сніданок на наступний ранок, очевидно, щоб розвіяти свої сумніви в в'ялене-м'ясо, фрукти та кондитерська "шведський стіл".

На даху готелю surfers Лодж

На щастя, всі мої претензії Дзен дані ногу моєї авіакомпанії залишивши свій рюкзак в аеропорту Хітроу, позбавивши мене всіх мирських благ для більшості мого перебування. Голим під чужий гідрокостюм, я потрапила на пляж в 10 ранку з невгамовним серферів Лодж інструктор Марлен і двох товаришів по навчанню.

Котедж має два 90-хвилинних групових занять на день і не було навчання, я вирішив повернутися до основ з початківцями. Там важче риф-брейк за будиночком, але Праинья ("маленький пляж"), щільний жовтий Ласкаво просимо-мат бухті більше підходить для наших цілей, знаходиться в 10 хвилинах ходьби вниз по дорозі. Пенише-клаптева, промисловий рибний порт, але його розташування – в замулених-острів, перетворений на півострів з повною гамою розриви, які можуть обробляти практично будь-яку комбінацію хвиль або вітру, і забезпечувати будь-рівень спроможності – це зробив Європейський серф. АСП світу з серфінгу тур приходить сюди, чекає всесвітньо відомий Індійський океан провернути в дію щорічно у жовтні.

Мій форма входу доведеться почекати. Марлін швидко визначає, що мій злет - де ви потрапляєте в їзда позиції – це все неправильно. Якою повинна бути рідина прострілюється наскрізь від задньої ноги, в моєму випадку, зусилля ривки маріонетки, що нагадують мислитель Родена. Час забути те, чого я навчився. Але це неприємно вихлять навколо на піні, і я нетерпелива для правильної хвилі. Без моїх контактних лінз, порізані піки брижі пробігає через 4 км затоки в тумані. Заголовок блакитні речі, а не жовтий, це найкраще, що я можу керувати.

Я знаходжу розраду пізніше в помади, і багато пива. Болить спина – більше від котеджу ранковий клас йоги, ніж прибій – і душовою кабіною, закінчив у тому ж ставитися бетону стільки, готелі, виглядає сильним і привабливим. Естетичне є постіндустріальної, але є проста, майже безглуздо, штрихи в 17 кімнат: пеньки, дивани, світильники з корчів, безформною "водна життя" фреска в передпокої. Удод летить повз тераса на даху, як я дивитися на сонце кровоточити з-за обрію. Може бути, мені потрібно, щоб Бен що-серфінгу аскетизму.

Вітальня котеджу

Венчурний гри malmqvist має свій філософський перешкоди для подолання. Він з усіх сил намагався переконати його первісний інвестор, його батько Ларс, попит на люкс-серферів номери: "потім він [батько] пішов на шведському-запустити серф-табір в Коста-Ріці і зрозумів, в чому справа. Він зрозумів, що серфінг переживає те, що трапилося з лижами в 1980-х роках".

Ігри malmqvist Ср, який зробив інтер'єри для готелів "Кемпінські", закінчилися роботи по будиночку, теж. Так як місце було побудовано, подальші щипки були зроблені. Останнім часом гри malmqvist обійтися без оригінального шеф-кухаря і замінив все-Скандинавське меню з більш ситні страви, такі як бургери для гурманів, краще всього підходить для більшості серферів важких вуглеводів апетит. Незважаючи на високі-кінець УСП, що принесло йому Гранту, ігри malmqvist, схоже, побоюватися відштовхнути традиційних серферс-демографічні.

З його Мадс Міккельсен прикус і морська кашкет, 35-річний ріже милою, цікавою фігурою, як валяється його селять разом зі своїми друзями, як серфінг Гетсбі. Він майже, здається, трохи втратив, залишивши деталь працює місце його португальська менеджер, Роберто. Він говорить про важливість націлював на права клієнтів, але в той же час говорить, що він не заради грошей.

Його настрій відображає підсилюється біль серфінгу як він розширюється від свого первісного альтернативній основі в русло, а їдка про втрату своєї душі. Місто Пениши і Балеал, віддалених, більш hippyish село, де будинок знаходиться перебувають на грані вибуху і оточений з будівельних майданчиків. Де було три серф-таборів, тепер є принаймні 10. "Кожен хоче шматок пирога", місцевий каже мені пізніше.

Я віддаю подальшого серфінгу єресь на наступний вечір, взявши участь у дегустації вин: інша частина елітних гри malmqvist їзди. Ми запропонували незвичайне хід історичних португальських вин за мікробіолог і дизайнер вино Virg?lio Лоурейро.

На свіжому повітрі Сніданок у лоджі

Я думаю, що це як я запиваючи шматок португальська чорний пудинг з молочно-текстурована середньовічної червоне вино називають "кров Сатани", що я розумію, що я дійсно продав на ложе, і рівень індивідуального догляду, яка увійшла в кожен аспект.

Натовп в барі ввечері-це багатообіцяюче широкої церкви: светрі норвезький гравець у гольф гості, місцеві пари, досвідчені серфери в бейсболках, і навіть гаряча молода пляжу-щури з похвальним середнього пальця відносини. Будиночок знайшов золоту середину між серфінгом хардкор і квадрати – і легко привітність, яка виходить від гри malmqvist повинні відзначити його як більш особистим, ніж "сучасний пляжний відпочинок", що мета нових багатих хвиля-гонщиків в інших серф-точок.

Ви не повинні бути серфером, щоб залишитися в будиночку, але такі народні ігри malmqvist прагне – він воліє приймати гостей на повному упаковках з уроків серфінгу. І літа щоденник бронюванні заповнення: консультант Лісабон управління, з якими я б поділився проміжними урок був перспективним перевірки його уявлення про свою цільову аудиторію.

Я урвати останню сесію, мої лінзи тепер відновлено, і набрякають краплі, щоб виявити кругленьку для одягу двох-метрові хвилі на аквамарин океану. А крачка спис-риби за вимикачі. Мій злет-таки заїжджений, але я беру пару хвиль вниз по лінії. Просто як будиночок, я намагаючись дотримуватися перше правило серфінгу: ніякого тиску.

• Проживання було передбачено серферів Лодж Пенише (+351 262 700 030, surferslodgepeniche.com), який має двомісні від €118 за ніч або близнюків від €49pp. Тижневий серф-пакет, що зупинилися в люксі, коштує від €992.50 ПП, включаючи сніданок і п'ять обідів, п'ять днів уроків серфінгу, одне заняття йогою і масаж. Рейси були надані ТАП (0845 601 0932, flytap.com), який має щоденні рейси з Манчестер, Хітроу та Гатвік в Лісабон, від ?94, включаючи податкиКатегория: Новости