Бейонсе в обтягуючому зеленому платті стала зіркою концерту в Нью-Йорку


Опубликованно 13.11.2017 09:12

Бейонсе в обтягуючому зеленому платті стала зіркою концерту в Нью-Йорку

Бейонсе36-річна Бейонсе продовжує демонструвати струнку фігуру через чотири місяці після пологів. Опублікувавши в соціальній мережі Instagram кілька знімків, на яких вона демонструє плоский живіт і підтягнуті сідниці, вчора, 17 жовтня, зірка з'явилася в обтягуючому плаття на концерті TIDAL X BROOKLYN в Нью-Йорку. Знаменитість прийшла підтримати свого чоловіка Джея-Зи, який в цьому році був хедлайнером заходу.

Бейонсе позувала перед камерами папараці на фотоколле в смарагдовому сукня з глибоким вирізом від бренду Walter Mendez. Доповнили наряд об'ємні сережки Lorraine Schwartz і хутряна накидка фіолетового відтінку. Шанувальники і преса позитивно оцінили її образ і засипали компліментами.

Нагадаємо, співачка стала мамою вдруге в червні цього року. Вона народила близнюків Румі і Сера. Також у Бейонсе і Jay-Зи є п'ятирічна дочка Блу Айві. Зараз зірка проводить багато часу зі своїм чоловіком і дітьми, і її виходи в світ велика рідкість. Перше її поява на заході після народження дітей сталося у вересні цього року, на щорічному благодійному балу Ріанни Diamond Ball-2017 в Нью-Йорку.Категория: Гламур