Ось це вихід: як зараз виглядає Анджеліна Джолі після розлучення?


Опубликованно 12.11.2017 18:18

Ось це вихід: як зараз виглядає Анджеліна Джолі після розлучення?

Незважаючи на 12 років жаху шлюбу з Бредом Піттом, Анджеліна повертається в нормальне життя, повна любові до роботи і гармонії до своїх дітей. Ці зміни відображаються на її зовнішньому вигляді. Хочете побачити, якою стала Джолі? Читайте далі.

Одна з найвідоміших сімейних пар Голлівуду: Анджеліна Джолі і Бред Пітт ще в кінці 2016 року оголосили про своє розлучення. Весь цей довгий період до сьогоднішнього дня таблоїди тільки й робили, що писали, як болісно актриса виглядає з-за депресії. Також актриса часто вибирала безрозмірні вбрання, роблячи акцент на темних кольорах в одязі, щоб приховати свою фігуру.

Однак днями 42-річна актриса змусила ловити на собі захоплені погляди папараці. 26 жовтня у Мережі з'явилися нові знімки Джолі біля школи для дівчаток Girls Academic Leadership в Лос-Анджелесі, де актриса представляла свою картину: "Спочатку вони вбили мого батька".

В образі вчительки: актриса вибрала елегантну спідницю-олівець чорного кольору, білу блузку з об'ємними рукавами і туфлі-човники бежевого кольору. Образ доповнили ретро-окуляри і сіра сумка-портфель. Варто зауважити, що такий стильний і сексуальний наряд підкреслив худобу актриси.

Однак, незважаючи на надто крихкі форми, Анджеліна виглядає сяючою і щасливою! Після розлучення життя прекрасне, так тримати, Енджі!

читати також Будні Настасії Самбурской і Кирила Дыцевича: пара підкорила ніжним поцілунком (ВІДЕО)

А тим часом ми нагадаємо, як Бред Пітт переживає розлучення з Анджеліною.Категория: Шоу-бизнес