Том Круз викреслив з життя свою дочку Сурі: всьому виною релігія


Опубликованно 12.11.2017 17:04

Том Круз викреслив з життя свою дочку Сурі: всьому виною релігія

Західні таблоїди публікують сенсаційні новини про те, що голлівудський актор Том Круз відмовився від спілкування з дочкою і навіть не хоче бачити її фото. Читайте подробиці скандалу на ХОЧУ.

Днями портал InTouchWeekly повідомив, що актор Том Круз уникає своєї 11-річної доньки Сурі. Він перестав зустрічатися з дочкою ще після розлучення з Кеті Холмс в 2012 році. Але тепер стало відомо, що він не хоче бачити дівчинку навіть на фото.

В якості доказів наводять слова подруги актора Мэрьянн Картер, яка створила у Facebook фан-групу фільму "Джеррі Магуайер" (Круз там виконавець головної ролі). Дівчина розміщувала там ретро-знімки актора з дочкою, проте останній в один прекрасний день заборонив їй це робити.

Я попрошу, щоб ніхто не постив у групі знімки з Сурі. Вона більше не частина його життя! Якщо ви все-таки зробите це, то я неодмінно викину фото. Це його вимогу.

Оскільки Том Круз не говорив офіційно, чому не спілкується з дочкою, шанувальники артиста прийшли до висновку, що після розлучення Кеті Холмс вирішила, що вони з Сурі більше не будуть сповідувати саєнтологію. Цього актор не зміг пробачити, так як є найвідданішим прихильником цієї релігії. В результаті він просто вирішив відмовитися від спілкування. За іншою версією, саме церква заборонила акторові спілкування з сім'єю, а він пішов на поводу у них. Але це лише думка шанувальників. Час покаже, чи це правда.

До речі, зараз також обговорюють нові фото вагітної Кейт Міддлтон.Категория: Шоу-бизнес