Мобіль "Тіні Лав" "Лісове озеро": опис, характеристики, відгуки


Опубликованно 12.11.2017 06:38

Мобіль

Турботливі батьки розуміють, що недостатньо нагодувати дитину, обігріти, одягнути і взути в красиві і чисті речі. Для гармонійного і всебічного зростання і розвитку малюка необхідні спеціальні іграшки. Вони допомагають новонародженому знайомитися з світом, у який він прийшов. Через тактильні і слухові відчуття він починає пізнавати навколишню обстановку і людей. Розвивати малюка можна вже з тритижневого віку, а першою його іграшкою якраз і може стати мобіль "Лісове озеро" від "Тіні Лав". У нашій статті розглянемо його характеристики, зупинимося більш детально на перевагах та недоліках, а також представимо відгуки реальних покупців. Огляд і опис мобіля "Лісове озеро" від "Тіні Лав"

Новинка від компанії Tiny Love являє собою і розвиваючу іграшку, і зручний нічник, і стильний аксесуар для ліжечка одночасно. З допомогою світла, яскравих рухомих деталей і музики дитина вивчає світ навколо себе. Ну а у мами в цей час з'являється вільна хвилинка, яку вона може приділити самій собі.

У верхній частині мобіля розташована підсвічування. Завдяки ній іграшку можна використовувати як нічник, так що малюк з самого народження не буде відчувати страху темряви. У той же час мамі буде зручно підходити до нього вночі. У комплектацію мобіля "Лісове озеро" від "Тіні Лав" входять три іграшки, які оснащені світлодіодами червоного, жовтого і зеленого кольору. Пташка, жабеня і сонечко представлені в яскравих кольорах. Вони не тільки привертають увагу маляти, але й учать його розрізняти кольори.

Виробником передбачено 9 різних мелодій. Тривалість їх програвання становить 30 хвилин. На вибір батьків представлені: класична музика, колискова і звуки природи. Перемикання мелодій здійснюється з допомогою кнопок на спеціальному блоці. Призначений мобіль для дітей віком від народження і до 5 місяців. По мірі дорослішання обертові частини можна прибрати і використовувати тільки музичний блок, при цьому малюк сам зможе натискати на кнопки і перемикати мелодії. Обертові іграшки теж можна використовувати окремо, наприклад як брязкальця.Загальні характеристики

Для раннього та всебічного розвитку дитини йому необхідні спеціальні іграшки. Вони передбачені для різного віку малюка, але найпершою може стати саме мобіль "Лісове озеро" від "Тіні Лав". Характеристики цього пристрою представлені нижче:тип – розвиваюча музична іграшка/нічник;тривалість програвання – 30 хвилин;мелодії трьох категорії: колискові пісні, класика і звуки природи;за 3 мелодії у кожній з категорій;підвісні іграшки – 3 штуки (божа корівка, пташка, жабеня);вік – від 0 до 5 місяців;2 рівня гучності, беззвучний режим;світлодіодне підсвічування у верхній частині мобіля, всередині іграшок і в музичному блоці;використовуються 3 батарейки типу C.

Іграшка продається в картонній упаковці розміром 50 x 31 x 7 див.Інструкція по збірці

Конструкція мобіля складається з музичного блоку і дуги з підвісними елементами. Саме з допомогою блоку іграшка кріпиться до ліжечка малюка. Робиться це з допомогою гвинта, розташованого на музичному блоці, і гайки. Всі кріпильні елементи виконані з пластику.

Для фіксації іграшки слід розташувати гвинт між прутами ліжечка. Із зворотного боку вся конструкція закріплюється з допомогою широкої пластикової гайки. Саме при фіксації мобіля у багатьох батьків виникають труднощі, оскільки пристрій відразу ж починає з'їжджати вниз і тягнути за собою всі іграшки. Цей недолік системи покупці вказують в своїх відгуках.Переваги і недоліки

Мобіль "Тіні Лав" "Лісове озеро" володіє наступними перевагами:тренування зорових м'язів у дитини;розвиток слуху та музичних навичок;можливість відрегулювати гучність мелодій у відповідності з індивідуальними особливостями кожної дитини;навчання квітам і формам предмета;заспокоює і заколисує малюка, сприяє здоровому та міцному сну;дитина вчиться проводити час і розважати себе самостійно.

Недоліків у мобіля ізраїльської компанії Tiny Love, на думку покупців і фахівців, які не є. Головне, правильно і надійно зафіксувати пристрій на борту ліжечка і стежити за гучністю мелодій, оскільки діти по-різному сприймають інтенсивність звуків.Відгуки про мобіле "Лісове озеро" від "Тіні Лав"

Більшість покупців вважають представлену розвиваючу іграшку одним з кращих придбань для своєї дитини. У своїх відгуках вони відзначають, що мобіль "Лісове озеро" від "Тіні Лав" сподобався їм наступним:яскраві кольори іграшок привертають увагу дитини;використання різних матеріалів (пластик, бавовна, фетр) сприяє розвитку тактильних відчуттів;приємні мелодії;можливість відрегулювати гучність звучання музики;неяскрава, приємна для очей підсвічування;можливість використовувати музичний блок у віці старше 5 місяців.

Недоліки покупці виявили наступні:підвісні іграшки є незнімними;кріпильний механізм є недостатньо надійним;висока вартість.

Багато батьків відзначають, що діти добре засинають під приємні мелодії. Їм подобається проводити час під такою конструкцією і спостерігати за обертовими іграшками зі світлодіодами на животику.

Скільки коштує мобіль від Tiny Love

Розвиваючі іграшки від всесвітньо відомого ізраїльського бренду ніяк не можна назвати дешевими. Якщо порівнювати ціни на дитячі підвісні мобілі, то ціна на них в два і навіть три рази перевищує вартість аналогічних пристроїв, які виробляються в Росії чи Китаї. Що ж стосується функціональності іграшок, то вона гідна найвищої похвали. Наприклад, мобіль "Лісове озеро" від "Тіні Лав" є не тільки музичним пристроєм з обертовими підвісними іграшками, але і зручним нічником. Тому, купуючи один товар, батьки стають володарями відразу декількох предметів.

Що стосується вартості, то мобіль "Лісове озеро" від відомого бренду коштує в межах 4 тисяч рублів. Ціна є досить високою, але цілком виправданою для розвиваючої іграшки з такими широкими функціональними можливостями.Категория: Отношения