По стопах дідуся на березі Карлингфорд-лох, Ірландія


Опубликованно 12.11.2017 05:04

По стопах дідуся на березі Карлингфорд-лох, Ірландія

У кожній школі свято було таким же. Протягом кількох годин ми будемо котити на південь від Белфаста в пошарпаний дідусів синій мікроавтобус – шлях усіяний проколи, оригінали Вертера і кружки чаю. Ми хотіли перетнути кордон, вистачить на буханець хліба і лотерейка, і, нарешті, тягнути в Omeath, невеликому селі на Карлингфорд-лох, де мій дідусь виріс.

Тут, на пагорбі з видом на воду, бабуся і дідусь горох-зелений будинок на колесах. В пастці в клаустрофобії веб-чисті штори, я б зробити більшу частину моєї відпустки, грати в магазин з ким-небудь, хто б не заскочити. Іноді я гуляти по березі, втрачу працею проштовхнулися, щоб крихітна кімната ігрових автоматів, або покидати камінчики в озеро лох – лох, де дідусь спочатку доглядала за бабусею, коли вона була тут, на її канікули; лох, де дідусь працював поромником.

Новий Карлингфорд пором.

Після цього, я їжджу на південь в Гринкасле, і чекати з відпочинку сімей та пасажирів (для деяких це також дозволить скоротити час поїздки в Дублін, теж) для нового порома. Поки пасажири залишаються в своїх автомобілях, я піднімаюся на палубу, щоб сфотографуватися, стирання бризок від мого обличчя, і залпом у деяких корисний морське повітря.

На цей раз я залишуся в Карлингфорд, в декількох хвилинах їзди від Greenore. Мене приваблює не її 15-го століття стіни і замки, ні казки навали вікінгів, але, ну, його пабів. Десятки з них лінії вузькими брукованими вулицями – настільки, що у вихідні дні, Карлингфорд, у відчай багатьох місцевих жителів, перетворюється з спокійній селі в акваріумі рожевого пояси, фата і туфлі на шпильці.

Не треба бути занадто відштовхує. Я бачу групу молодих священиків (оленів) і муфти високого-ВІС будівельників (курей) за межами руйнується вежа Taaffes, замок, який був перетворений на нічний бар, але на початку тижня в затишному, дрібничка повно пабів повно місцевих жителів годуючих Гінес і слухаючи живу музику.

ПІ-Джей О ' хэйра, Карлингфорд.

Я починаю в PJ о'хара, на сусідній вулиці Tholsel, який має величезний пивний сад, устриця пластин (реверанс в достатку лох це устричні) і буханців свіжого чорного хліба, щоб забрати додому. По сусідству Ма Пекарів, де невелика кімнатка напхана низькі табурети і жива музика – від фольку до сінті людина оркестр спробі Спрінгстін Переглядів; через дорогу знаходиться Маккевитт, в дружній сімейний паб з кращої ірландський Сніданок у місті, і за рогом, Magees є домом для гігантських Джина і тоніків і Oyster пострілів.

Далі вздовж берега, на спині провулок в whitestown, я знайти мій улюблений. Називаючи себе "вино і зберігати дух', Лілія Finnegans є низькою стелею білять паб з переповнені ящики для квітів та інтер'єру забиті з дисплеями старих пляшок пива, і чорно-білі фотографії підкладка фіолетові і зелені стіни. Я спробувати Червоний Ель від пивоварні Кілкенні Смитвик і далі вниз по вулиці, повз білих будиночків, довгий, вітер-побиті пляж. Це, можливо, були втрачені на мене всі ці роки тому, але обстановка дуже красива, пляж віддалений і дикий.

Ще в Карлингфорд, я відправився на новий пішохідний маршрут півострів, 7км Грінуей, який знімає лох всю дорогу до Omeath. З горбистих полів з одного боку і води – бірюза в сонячний день – з іншого, я проходжу храм в Сент-Джуд ("покровитель безнадійних випадків" старий приятель сказав мені, що знає погляд), і прогулятися, поки я не шпигун Omeath.

Ханна Луїз літо з бабусею і дідусем

Це не є кайф Карлингфорд, ні пабів, замків або антикварні магазини. На атракціони, до мого розпачу, не зникли, як в паб, де я спостерігала, як моя бабуся вистрибувати з грудей на пухкі Елвіса. Але, ностальгію в бік, потягуючи винос чаю й дивлячись на воду, я розумію, що сонні чари Omeath залишається.

Я прогулятися на пагорб і зустрітися з Брайаном, друже мій покійний дідусь, які бурмочуть про те, як дідусь возив вугіллям до цього пагорба, грав у футбол в тому самому полі, і схоже Вечірня Зірка пором.

Сьогодні біля його могили відкривається вид на лох він працював. Брудних плям хмарних точка небо; вода спокійна. "Михайло Кілін," напис говорить: "чоловік, батько, дід. Останні човнярем Omeath".

• Сингли на Карлингфорд пором вартість €3 для ніг пасажирів і 15 євро для автомобілів, включаючи легкові (carlingfordferry.com онлайн знижки). Проживання забезпечується злив-донард курорт & Спа (подвоюється від ?120 Б&Б hastingshotels.com) і готель Маккевитт (від €100 Б&Б, mckevitts.т. е.). Додаткову інформацію ireland.comКатегория: Новости