Чому я змінив інвестиційного банкінгу для буддизму в Бутані


Опубликованно 12.11.2017 04:24

Чому я змінив інвестиційного банкінгу для буддизму в Бутані

Бутан-одне з небагатьох місць в світі, де ви можете випробувати незломлений буддійської культури. Духовність проникає в повсякденне життя тут. Я прийшов, тому що хотів зустрітися з ченцями і серйозний ретріт, і свідком перших рук, що це може означати, щоб присвятити своє життя духовній практиці як буддист.

Хоча це Гімалаї, Ви не приходять сюди, щоб піднятися в гори. Гори є священними в Бутані, як і річки і землю. Відносини між природою, тваринами і людьми є унікальним. Населення невелике (близько 750 000), але міць гір і природи величезна. Це ставить людину на своє місце: ми не домінуючим, але невелика частина цілого. Повага до природи не тільки на словах, ви побачите її у дії кожен день. Якщо ви хочете побудувати будинок, ви повинні запитати дозволу на землі, і уряд гарантує, що в країні зберігається 60% площі лісів. Ви побачите молитовні прапори на гори і на мостах, Звідки вітер розносить молитви по всій країні.

Емма Слейд в Бутані В паро є невеликий триярусний круглий храм називається Dungtse Лакханг. Там немає електрики, так що беріть ліхтарик

Ви не повинні дати чайові голову назад, щоб подивитися на небо; ви можете дивитися прямо на нього. Для мене, кращий вигляд в Бутан становить від 3100 дочу-ла-метр. З цього перевалу я можу помилуватися видом, дивлячись прямо на небо, та бачу по сходах в храм мій лама. Особливо мені подобається, як стабільність і спокій гір контрастує з хмари рухаються високо над.

Зустрічаються ченці, якщо ви йдете в Бутан. Відвідувачі, як правило, підкреслюють Вау-фактор з будівлі, і міс людський фактор. Справжня Буддійська культура, і що це означає в повсякденному житті, в самих людях.

Меморіал Чорт, Тхімпху. Фото: Джейсон Едвардс/Getty Зображення

Ніхто не приходить в Бутан для їжі, але бувають сюрпризи. На півдні є маленькі смачні банани і апельсини на низьких висотах. Правило номер один-стежити за перець. Вони виглядають фотогенічно, а сушка на решітчастому даху, але вони дуже запальні. Вони щедро посипати страву під назвою ЕМА datsi, що червоний рис з Чилі і сиром. Є багато сортів чаю – солодкий чай, чай з вершковим маслом і чай з молоком. Будучи посвяченим черниця, я не п'ю алкоголь, але п'ють міцний самогон під назвою Ара, зроблені з кукурудзи і картоплі. У столиці Тхімпху, спробуйте Центральне кафе: свіжий буряковий сік є відмінним.

Блюдо від EMA datshi (червоний рис з Чилі і сиром). Фото: Михайло Маркан/Getty Зображення

В Тхімпху, зупинитися в Таші Yoedling (подвоюється від ?30), право на Меморіальний Чорт. З його вікон ви можете подивитися віруючих ходити за годинниковою стрілкою навколо ступи. Свіжі рогалики і круассаны, це півгодини ходьби до великих хлібобулочних, веденні Draktsho, навчальний заклад для молодих людей з особливими потребами.

Не пропустіть стародавньої столиці, Пунакха. Його приголомшливі дзонг (фортеця-монастир) знаходиться в місці злиття двох річок, чоловічий Пхо Чу і жіночого МО-Чу.Східний Бутан набагато менш відвідуваний, ніж на заході, з дивовижною трекінг навколо напівкочових сіл Мерак. В паро, на захід від Тхімпху, там дуже маленький триярусний круглий храм називається Dungtse Лакханг. Це єдиний у своєму роді і напрочуд тихо. Там немає електрики, тому візьміть з собою факел.

Більшість туристів приїжджають восени або навесні, коли вид краще і суха погода, але відірватися пік для більш тихого та рефлексивного досвіду. Зима не пригнічує і сірий; все про свіжий, чистий, гострий повітря і красиве блакитне небо. Якщо вам не подобається Різдво, вважають Бутан: там дійсно немає слідів.

Дзонг Пунакха. Фотографія: Андрій Stranovsky/Getty Зображення

• Емма Слейд-Автор звільнено: доленосна поїздка з банківської Буддизм в Бутані (Summersdale, ?9.99). Купити копію за ?8.49 з UK p І p перейти до bookshop.theguardian.comКатегория: Новости