Сілас і Переймів принесли «Зорі» перемогу над «Гертою» у Лізі Європи

Опубликованно 12.11.2017 00:56

Браво, «Зоря»! Команда Юрія Вернидуба оформила другу поспіль перемогу, поклавши на лопатки одного з фаворитів групи — «Герту». Тепер після трьох турів луганчани займають друге місце в групі, набравши шість очок. У «Эстерсунда» (він сьогодні зіграв внічию з «Атлетіком» 2:2) — сім, у «Атлетика» — два, у «Герти» — одне.

У першому таймі «Герта» 62% часу володіла м'ячем, але «Зоря» виграла цей відрізок — 1:0. Це бразильський півзахисник Сілас, що прийшов в луганський клуб цього літа, знову продемонстрував міць удару лівою ногою і зі штрафного пробив стінку. Йшла 42-я хвилина матчу.

Німецький клуб, який приїхав до Львова з місячної серією безвиграшних матчів і проблемами в чемпіонаті Німеччини, в цілому більш активно рвався до воріт і навіть видав жвавий початок зустрічі, кілька разів перевіривши пильність Луніна. Але в основному гра точилася в центрі поля, де суперники змагалися в умінні контролювати і відбирати м'яч.

Більше моментів з'явилося після перерви, коли футболістам «Герти» дохідливо пояснили, що тепер їм втрачати вже нічого. Гості почали ще більш ґрунтовно тиснути на «Зорю», а у господарів з'явився простір для контратак. Але з гри забити жодній з команд не вдалося. Хоча глядачі побачили ще два м'ячі.

На 56-й хвилині німецький талант Зельке перед самою своєю заміною головою переправив м'яч у сітку після кутового. А на 79-й Переймів, який, навпаки, став джокером Юрія Вернидуба (замінив травмованого Василя Прийму в центрі оборони), поставив крапку — 2:1. Вийшло дуже ефектно — захисник п'ятою замкнув простріл Караваєва, який розвинув атаку другим темпом після подачі кутового і виносу.

Кінцівку зустрічі «Герта» провела, насідаючи на ворота Луніна, але рахунок не змінився. Тепер 2 листопада берлінці намагатимуться взяти реванш у себе вдома.

Категория: Спорт